Орален после пенетрација

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
па бре тоа е поентата тогаш ми е поубаво... ти шо мислиш ја будала сум ?
 
Член од
30 јануари 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
а за ова вкус кисел не знам бе ја таков вкус не сум осетил ... тие киселите гарант се болни нешто , здрава жена не е кисела

затоа прво се става прст , дискретно се помирисуе па после ...мада ја не сум по тој спорт ептем треба да е таа стакло ал ок да не се правдам
Не се мисли на оцет, туку - "...pH vrijednost vagine je kisela, što je štiti od infekcija. Tijekom različitih faza menstrualnog ciklusa mijenja se i kiselost vagine pa je tako najmanja neposredno prije i za menstruacije..."
или целиот текст, ако ти се чита :smir:- http://www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/626/
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
срце си еднагоод...

абе на кој јазик да зборам , нејку да лижам пички...нејкум друго ми е мене маката -

нејке да ми пуши ако не го измијам у сред секс да трчам ја да го мијам тоа е муката

Нечувено !
Ако вака продужи ке ја оженам на крај хахахаха
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Па ако не сака доколку не го измиеш, ќе си го миеш ако сакаш да ти го пуши. Не знам шо е проблемот што се дрви три-четири страни за нејзе.
Миј го и терајте понатаму. Ако не ти одговара, откачи ја.

И доста со овој случај, досадно веќе станува.
 

Tetka biberce

Wild Child
Член од
18 октомври 2007
Мислења
78
Поени од реакции
0
Не е гадно воопшто.Имам и „погадни“ работи од ова направено.Секој различно си го сфаќа поимот гадно.Мене не ми е чим го правам тоа и се додека ми е убаво не се замарам :wink:
 
Член од
17 октомври 2007
Мислења
36
Поени од реакции
0
dobro be luge zasto gadno aj objasnete mi?bas najzakon rabota e toa definitivno :)
 
M

MIL

Гостин
Ke uzivam,se sto e od nas ne mi e gad nie sme edno i ke imame maximalno zadovolstvo so devojka mi :back:
 
I

InF3cTeD

Гостин
Ke uzivam,se sto e od nas ne mi e gad nie sme edno i ke imame maximalno zadovolstvo so devojka mi :back:
точно...чим сум со неа и имам секс со неа значи ама баш ништо не ми е гадно/гнасно шо сака тоа ќе правиме...
 

Pl.

Pl.
Член од
16 јули 2009
Мислења
566
Поени од реакции
62
Воопшто не ми е гадно,напротив,супер е и обожавам
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Супер е, иако веројатно ако пенетрацијата е анална, партнерката можеби би се побунила. Но тоа треба да се разбере и да се испочитува, т.е. да се измие пенетрирачот претходно.

Инаку немам проблем.
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Супер е, иако веројатно ако пенетрацијата е анална, партнерката можеби би се побунила. Но тоа треба да се разбере и да се испочитува, т.е. да се измие пенетрирачот претходно.

Инаку немам проблем.
Па после анален секс препорачливо е да го измиеш пред да и го дадеш на оралка.До сега не сум сретнал некоја коа сака да те задоволува орално да го одбие тоа после пенетрација.Или сака оралка или несака друго нема.А за анал штознам без кондом никогаш не би го правел.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Од мали нозе не учат дека не се става се во уста, ама очигледно некои од нас ја немаат научено лекцијата :).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom