Орален после пенетрација

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Додуше ја реков колку да видам што е работата да пробам ја да ја лижам ама ме одби , па се мислам да не ми глуми лудило типкава или е стварно гадлива не знам у дилема сум на стари години
Сакаш да кажеш после пенетрација си пробал и орално да ја задоволиш а она те одбила,ако убаво разбрав?!
А пред пенетрација дозволува оралка?!
Ако ни тогаш не дозволува ондак можно е да е гадлива што не ми се верува а ако е обратно ондак глуми нешто,мое мислење нели.
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
она не дава да ја лижам никако ни тогаш ни пред ни после ни никако , не дека ја саакм баш тоа да праам него сакав да видам дал ке одбие...

а за ова вкус кисел не знам бе ја таков вкус не сум осетил ... тие киселите гарант се болни нешто , здрава жена не е кисела

затоа прво се става прст , дискретно се помирисуе па после ...мада ја не сум по тој спорт ептем треба да е таа стакло ал ок да не се правдам


дал е глумење не знам
 
Член од
12 септември 2007
Мислења
35
Поени од реакции
4
ne eb srce nikoj ne rece deka ima kisel vkus,nego samoto belo pranje i tecnostie koj sto gi laci samata vagina imaat nekoj si slabo-blag vkus .neznam dali si primetil(a ako nemas primeteno bas mavni paznja na toa :)).a ako e kisel stvarno ima problem :)
 

ex machina

сфинге раја
Член од
4 септември 2007
Мислења
721
Поени од реакции
104
абе не сте сфатиле прашањето

ебеш, пенетрираш и и го даваш на орал а немиен дали Ве одбиваат ?

и зашто ?
Има шанси да го одбијам ако користиме кондом - тогаш мириса и има вкус на латекс. Оние демек јагода-банана-чоколадо вкусовине помешани со латекс се уште погадни. Бљак. Ми се превртуваат црева.

SWEDEN: да не се работи за инфекција од некаков тип? А нејзе да ја прашаш а не нас?
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
машинеријо :) он незнае дали на оваа сега и е кисел или благ вкусот цурата недавала никаков допир на јазик со нејзината и драга и ценета ваџајна
е ова прв пат слушнав дека некој одбива оралка да му се пружи најсериозно
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
SWEDEN: да не се работи за инфекција од некаков тип? А нејзе да ја прашаш а не нас?
Ih bre ko da ke mi kaze ...

Она демек вика не сака не и е убаво ... ама си викам да не ми глуми некое поштење а тоа мрзам па се тука информирам што како кај други им се десило...мука ме спопала:pos2:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Нема шанси бе тоа...нема ама никакви шанси...не знам на кој будала му текнало,ама мора да бил некој со затупавени сетила.
Знам дека му донесува задоволство на тој што е одозгора,ама тој доле бе...бљаааааааак....
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Нема шанси бе тоа...нема ама никакви шанси...не знам на кој будала му текнало,ама мора да бил некој со затупавени сетила.
Знам дека му донесува задоволство на тој што е одозгора,ама тој доле бе...бљаааааааак....
а????? :toe: кој горе кој доле ????:toe:
 
Член од
10 април 2007
Мислења
97
Поени од реакции
0
Има шанси да го одбијам ако користиме кондом - тогаш мириса и има вкус на латекс. Оние демек јагода-банана-чоколадо вкусовине помешани со латекс се уште погадни. Бљак. Ми се превртуваат црева.

SWEDEN: да не се работи за инфекција од некаков тип? А нејзе да ја прашаш а не нас?

Ima pravo, posto kondomot ima vkus i MIRIS na guma i svasta i toa e gadno.
Ali Sweden , ja sega gleam deka ona ne saka ni na nejze oralen seks, togas, nesto ne e vo red, koja devojka ne saka takvo nesto:toe:
Ajde posle penetracija, malce i razbiram, ali pred i na nejze to ane razbiram , stavrno!
Pa valjd ne etolku mlada i neiskusna, ali mislam mor ada ima problem!
Ako mislis dek ane moze da se ubedi, ima nekoj probelm, ili ne saka keif d ati prai, (kako ti potajni mislis), ili ne e tipka za tebe:nenene:
Ja taka mislam!
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Абе она мене ми праи кејф ... ама не дава ја да и праам кејф... заебанцијата е кога ја после пенетрација не ми пружа пак кејф него морам да идам да го мијам ... и се губи спонтаност

збунет сум реално гледано и не е млада до толку над 25 год има
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
а шведо чим не е толку млада да не пробала превише па и здосадило тоа и решила баш на тебе да експериментира?! :wink:
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
да , да специјална војна ке да е
 

ex machina

сфинге раја
Член од
4 септември 2007
Мислења
721
Поени од реакции
104
да , да специјална војна ке да е
Е па тогаш, штрајкувај и ти - не и давај и не го ставај :) додека не попушти. И убеди ја дека ти го УЖИВАШ кунилингусот. Ќе се дае на крај :)
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Абе јас не сакам кунилингус мене ми беше да видам дал ек даде... она попушта ама само на миено е тоа ме нервира МНОГУ
 

Kajgana Shop

На врв Bottom