Орален после пенетрација

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
divine напиша:
Ама и тоа фелациото после пенетрација не ти е проблем признај, нели? :nesvest: :blabla:
Уф......Нема поубаво нешто од тоа меѓу двајца вљубени да нема ама баш ниедно табу.....Sky is the limit
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
TpH_Bo_OkO напиша:
Уф......Нема поубаво нешто од тоа меѓу двајца вљубени да нема ама баш ниедно табу.....Sky is the limit
Морам да ти вратам:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Ама нели ти не би и го пружал истото на партнерката после пенетрација? Како тоа е убаво да се нема лимит кога ти еве имаш еден момент што на тебе го сакаш, а на неа не? Или не е тоа некаков лимит?:)
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Немам проблем :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
A be lizam, neam gajle. Saka nekoja??
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
divine напиша:
Морам да ти вратам:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Ама нели ти не би и го пружал истото на партнерката после пенетрација? Како тоа е убаво да се нема лимит кога ти еве имаш еден момент што на тебе го сакаш, а на неа не? Или не е тоа некаков лимит?:)
Не би рекол не у никој случај....ама веројатноста дека ќе наидам на бело прање или на незнам уште какво чудо.........хмммммм
 

фио

The Magnificent Seven in One
Член од
19 април 2006
Мислења
58
Поени од реакции
1
divine напиша:
Не ми беше муабетот за мене, туку за цитираниот дечко кој претпоставувам дека иако не му се допаѓа cunilingus после пенетрација, felatio-то не би го одбил ... тоа не поштовам.
Ако не е муабетот за тебе, одговори :)
 

Go2bed

Vasilij Zajcev
Член од
2 март 2005
Мислења
972
Поени од реакции
13
а што е страшно ако лижеш после пенетрација...нема баш никаква разлика
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Go2bed напиша:
а што е страшно ако лижеш после пенетрација...нема баш никаква разлика
Во најголеми случаи да точно е дека нема некоја разлика ама, има и такви на кои попрво мишката би им ја лижел отколку клиторисот....причини?
- Меѓу нозе да ја носи шумата од Водно...(па тука шкобеш влакна шо ти се заглавиле меѓу заби)
- Нередовно плакнење т.е. неодржување(одвратен е мирисот)
- Бело прање (потсетува на расипан мајонез)

Кога ќе размислам убаво...во вака опишан женски орган не би ни пенетрирал камоли да лижам, освен ако не сум пијан или сув:sekss: :sekss: :sekss: :hump:
 
Член од
19 мај 2006
Мислења
419
Поени од реакции
5
OBOZAVAMMMMMM............................
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
TpH_Bo_OkO напиша:
Во најголеми случаи да точно е дека нема некоја разлика ама, има и такви на кои попрво мишката би им ја лижел отколку клиторисот....причини?
- Меѓу нозе да ја носи шумата од Водно...(па тука шкобеш влакна шо ти се заглавиле меѓу заби)
- Нередовно плакнење т.е. неодржување(одвратен е мирисот)
- Бело прање (потсетува на расипан мајонез)

Кога ќе размислам убаво...во вака опишан женски орган не би ни пенетрирал камоли да лижам, освен ако не сум пијан или сув:sekss: :sekss: :sekss: :hump:
epa ako veke si se slozil na sex so devojka koja ima bilo koe od trite gorenavedeni, aj prvoto ke projde nekako ama vtorite dve se izraz na nehigiena, sam si si kriv:)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
TpH_Bo_OkO напиша:
Во најголеми случаи да точно е дека нема некоја разлика ама, има и такви на кои попрво мишката би им ја лижел отколку клиторисот....причини?
- Меѓу нозе да ја носи шумата од Водно...(па тука шкобеш влакна шо ти се заглавиле меѓу заби)
- Нередовно плакнење т.е. неодржување(одвратен е мирисот)
- Бело прање (потсетува на расипан мајонез)

Кога ќе размислам убаво...во вака опишан женски орган не би ни пенетрирал камоли да лижам, освен ако не сум пијан или сув:sekss: :sekss: :sekss: :hump:
Brat ne me plasi vaka:nesvest: . Rasipan majonez :ija:
 

Go2bed

Vasilij Zajcev
Член од
2 март 2005
Мислења
972
Поени од реакции
13
се слагам со злобинца...никој не те принудува да лижеш...можеш да процениш дали е за лижење или не.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom