Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Нели не се плаќа ништо за работи што нарачуваш.А зошто сега да се плаќа.Ако нарачам нинтендо ќе ми земат ли пари зошто сепак плаќам со поени.
Некој?Си одам во дејлис и стискам 2 пати на субмит за денеска и ми дади 2 пати по 2 поени хаха.
 
Член од
23 јуни 2007
Мислења
246
Поени од реакции
3
Некој има нешто порачано... и ако има за колку време му стигна.... или колку време досега чека откако го има порачано.

Да соберам уште 60 поени и мисалам да порачам NintendoWii. Колку поштарина ќе ми земи, или платена е.... И кај се купва контролери тука во мк за wii дека со него само еден иди.
 
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Некој?Си одам во дејлис и стискам 2 пати на субмит за денеска и ми дади 2 пати по 2 поени хаха.
Хахахахаха. Исто и мене двапати по 4. Некој баг да не имаат. И можеш да идеш пак дејли и ќе ти каже пак Answer Here aма нема да даде поени пак.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.629
Поени од реакции
52.499
Некој има нешто порачано... и ако има за колку време му стигна.... или колку време досега чека откако го има порачано.

Скин за ајфон мене за 2 недели ми стигна. За нинтендо незнам.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
Хахахахаха. Исто и мене двапати по 4. Некој баг да не имаат. И можеш да идеш пак дејли и ќе ти каже пак Answer Here aма нема да даде поени пак.
мене другар 2 пати се регистрирал 2 пати ми даде по 4 поени :)
 

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
Малце помош околу адресата. Живеам во Зелениково (Скопје), ул4, бр14, улицата нема имe, само тоа бројките. Што и каде како да пишам? :)
 

D-Wade

Miami Heat
Член од
13 октомври 2009
Мислења
597
Поени од реакции
69
Thursday announcement: The restock is NOT happening today. We're preparing for an AMAZING restock--stay tuned and enjoy your day:)

ми скисна од чекање веќе :nesvest::nesvest:
 
Член од
28 април 2008
Мислења
294
Поени од реакции
134
како се прават воа поениве одговарам на воа прашањава се логирам секој ден и се уште 0 како кула!!:tapp::tapp:
 

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
како се прават воа поениве одговарам на воа прашањава се логирам секој ден и се уште 0 како кула!!:tapp::tapp:
PTZ NOT DISPLAYING PROPERLY: PTZ may not be displaying properly, but
PTZ are accurately captured in our data base, so we know what your PTZ
should be. If your PTZ are displaying incorrectly, you should see
your accurate number of PTZ within 24 to 48 hours.

valjda bug e
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
1.346
Поени од реакции
184
како се прават воа поениве одговарам на воа прашањава се логирам секој ден и се уште 0 како кула!!:tapp::tapp:

I mene skoro isto,se logiram i pak ne mi davat poeni,pustiv od pred nedela mozit i pojke pokani na prijateli uste ne mu e stignata porakata.Nis ne cinit.
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.051
Поени од реакции
1.307
Thursday announcement: The restock is NOT happening today. We're preparing for an AMAZING restock--stay tuned and enjoy your day:)

ми скисна од чекање веќе :nesvest::nesvest:
А рекоа ли следен пат кога ќе направат ресток после ова?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom