Супер коли низ Македонија

Член од
19 февруари 2011
Мислења
55
Поени од реакции
9
pa zasto mu ja trgna registracijata
moze ke znaev potocno :salut:
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Nikolaben, има и вакво на СК таблички, го видов пред некое време на поминување низ град.

 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Nikolaben, има и вакво на СК таблички, го видов пред некое време на поминување низ град.

го имам начекано масеративо еднаш и го имам снимено , ама можеш да замислиш како е кога снимаш со мобилен...да го најдам сега масератито ке му мавнам едно видео само за тебе :D :nesvest:

 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896

Вавко видов пред рамстор пред 2-3 месеца.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19
Овие се така? :) чиви се? :)



Член на форумов ги сликнал... :)
колите се на јанковски покрај кафичот мислам дека е увозник на вискиве џони мони и остали бизниси :), ваљда на сервис му биле иначе сите ги имам слушнато и видено низ град позади ф430 иам возено, 458 ми има застанато на пешачки, 599ката има бркано семафор а јас си чекав на пешачкиот и така си прошиша убаво покрај мене 360ката ја имам само еднаш видено и чуено у центар, колите се перверзија каков звук вадат мераци
okolu 1 saat na benziskata na makpetrol kaj zeleznicka imase eden crn jaguar na ohridski tablici
мислам дека е темно плав јас го имам видено кај рамстор и станува збор за јагуар ХФ многу добро изгледа
 
Член од
21 април 2009
Мислења
139
Поени од реакции
16
DSC00623.jpg Видете на што налетав деновиве Volkswagen Phaeton 5.0 V10
Сликано кај сервисот Колевски во Ченто
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.364
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Мислам дека е истото од видеото и тоа има такви таблички
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
c6 ka e?
ako e taa od madzari e :toe:
Lancer е беее видете... :vozbud: :vozbud::vozbud:

До темава, пред 2 недели во близина на мојата куќа се паркираа 2 Maserati црни но беа големи и со 5 врати, не знам што модел, црни, мн убави коли, очигледно газдата се занимава со земјоделство цел живот, од субвенциите му се :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom