Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
M

madridfan

Гостин
da gi prasham site katalonci kolku imaa real madrid kolku barcelona osvoeno champions league:real madrid 9 (naredna godina ke imaa 10 ),a barcelona 2:vozbud:
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Ај у ПМ.

Мислев од 9 саат играме уклучувам спорт.ес и глеам Barca won the first half ми пишува.

Ај пуштете линк од голот ако најдете.
http://www.megavideo.com/?v=MG7WXI3D

da gi prasham site katalonci kolku imaa real madrid kolku barcelona osvoeno champions league:real madrid 9 (naredna godina ke imaa 10 ),a barcelona 2:vozbud:
lol
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Mнооогу слабо 2 полувреме. Иниеста е далеку од неговата форма а Чави ја игра една од неговите најслаби партии.:toe:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
da gi prasham site katalonci kolku imaa real madrid kolku barcelona osvoeno champions league:real madrid 9 (naredna godina ke imaa 10 ),a barcelona 2:vozbud:
Абе почна ти одма со навреди.СЛободно банирајте вакви фанови кај нас не сакаме.Промени се инаку маф тие работата...:nenene:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.757
Поени од реакции
9.922
Ме разочаруваат. Изгледа како да се изморени, или не се замараат. 1-0 ништо не гарантира, колку титули сме губеле на тој начин...Ајде пожестоко, да се запечати натпреваров.
 
Член од
10 мај 2008
Мислења
60
Поени од реакции
1
Aјде ајде, јас ја имам 0 - 2 гола.....ама нека даде Ибра гол, таман ке биде :)
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
aj dobro e...neka ni e cestito pobedata..

Zal mi e za Ibra!
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
280
Поени од реакции
5
Мислам дека добро игравме немој да мислити дека е слаба игра на Барселона,ама играва имаше дело на кладилниците така да ипак победи Барселона. Тоа е кога парите го движат светот може да замислите колку се играло на 3+ и на Барселона со Хендикеп така да резултатот е ОК.:toe:3 Бода и на чело на табелата
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Ај честито нека ни е новата победа, неочекувано слаба игра од поголемиот дел од играчиве, Ибра многу статичен, Дани ги немаше неговите вообичаени пробиви по левата страна, Меси неможеше се сам да направи, слаба подршка имаше од Чави па и од Иниеста и можеби добро е што баш на оваа утакмица се деси да прикажат вака слаба игра затоа што тешко дека ќе видиме следна утакмица во наредниов период клучните играчи да имаат толку лоша вечер.

И моментално сме на првото место, па така нека остане!!!:smir:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
slaba igra od glavnite motori na barsa (iniesta xavi messi ibra) no idat i takvi natprevari
najvazno e so ne go zagubivme natprevarov iako imaa sansi almeria da izramnat na krajot
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.147
Честито победа. :smir:

http://forum.kajgana.com/showpost.php?p=2938264&postcount=1969
http://forum.kajgana.com/showpost.php?p=2938342&postcount=1973

И немој после да викате дека само Реал се мачел со некој тимови. Ете и вие се помачивте во натпревар во кој очекувавте висока победа. И сеа знам ќе речете, играте беше добра, требаше да тепаме со толку разлика, и не се мачевме. Ама сепак на крајот мислам дека играта не се гледа, и дека според резултатот, а и според некои коментарчиња тука убаво сте се намачиле.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Многу слаба игра мора да кажам некако стигнавме до победа ама да е некој посериозен тим ќе ни го бапнеше и после ќе плачевме тука.Маркез ептен игра слабо многу грешки прави,Бускетс исто со Туре е далеку посигурна средината,а и одбраната со Пике,други неман да коментирам.Ај сега се репрезентациите само да не се повреди никој и ја газиме Валенсија после.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom