Духови, сеништа (сенки)...

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Тие со слабо срце и психички нестабилни личности ке ве молам прескокнете го ова,благодарам.
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Концентрирај те се внимателно и видете како во долната камера скоро незабележливо поминува нешто.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Мене малце ми е безвезе клипот...ај ок што девојката е во бело, ама кога и ја отвараат вратата, како (ако е дух), може таа да ја поземе вратата и да ја затвори?:toe::wink:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Мене малце ми е безвезе клипот...ај ок што девојката е во бело, ама кога и ја отвараат вратата, како (ако е дух), може таа да ја поземе вратата и да ја затвори?:toe::wink:
Извежбан дух :)

Стварно језиво е клипчево... добри звуци му закачиле :D
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Клипчето е добар "ремикс" ако може така да го наречам на вистинска случка во Португалија.
 

Neno-WH

Anyone interested?
Член од
21 септември 2008
Мислења
281
Поени од реакции
17
Не верувам во духови и сеништа туку верувам во човчкиот разум и во тоа што може да го измисли.
 
Член од
23 октомври 2008
Мислења
256
Поени од реакции
18
Баш пред некое време сестра ми ми има кажувано за нејзина другарка што повикувала духови..(како не):

Една вечер она си седела и и било досадно и решила да повикува духови. Ја повикала баба и која била мртва, а она не и била на гробот од дамна. Имало чаша на масата и лист со азбуката. Чашата почнала да се мрда врз листот покажувајки и ги буквите. И така си праеле муабет зошто не го посетила гробот од дамна.
Јас се згазив од смеење до кај може да се забега... :lud:
Pa mene me interesira kako se povikuvaat duhovi na filmovi imam gledano ama strav mi od tie raboti:nesum::nesum:
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
Duhovi ili ne, dobri se zaebanciite so niv, koga zatoa imate dobar auditorium pred kog se preraskazuva
 

Kajgana Shop

На врв Bottom