Serie A 2009/2010

Кој според вас ќе ја освои Serie A во сезоната 2009/2010?


  • Вкупно гласачи
    534
Статус
Затворена за нови мислења.
U

UniqueGirl

Гостин
џабе се мачиш бе срц,требаше 4та да бидеме,ама фативме пријатели со време:smir:
Фегет.
Пофали се. :icon_lol:
Со вашите вези ни гнаснион и бљакан Фулам не можете да го поминете.
Затни си ја ајде, доста се брукаш.
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
Фегет.
Пофали се. :icon_lol:
Со вашите вези ни гнаснион и бљакан Фулам не можете да го поминете.
Затни си ја ајде, доста се брукаш.
го ценам твоето мислење,благодарам:pipi:
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Аиии свашта се изначитав. :pos2:

Едвај чекам утре, Forza Pastore! :vozbud:
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
и мене така ми мириса...1во1 добар коефициент!
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
смејте се,ви истекува времето...дозволивте Милан да се врати во игра за скудетото...баш во оваа ситуација е најопасен,ги разбудивте старите волци уште еднаш да го осетат задоволството со освојување на скудето
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.877
Поени од реакции
16.089
Се сум видел, ама овакви глупости неам читано оодамна, фановите на Милан навиваат за Палермо, а не си навиваат за нивниот тим да го победи Наполи, ах бре гревчиња :kesa::tapp:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Се сум видел, ама овакви глупости неам читано оодамна, фановите на Милан навиваат за Палермо, а не си навиваат за нивниот тим да го победи Наполи, ах бре гревчиња :kesa::tapp:
По оваа логика вие сте гревови кога навивате за тимот кој игра против Милан и се радувате за неговите голови, ако ти дискутирањето за ваш евентуален кикс на Интер колово го сфаќаш како немаат попаметна работа па зборуваат за тоа тогаш нешто ти фали сигурно нормално дека ќе гледаме кога има шанса и тоа голема да изгубите викендов.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.877
Поени од реакции
16.089
По оваа логика вие сте гревови кога навивате за тимот кој игра против Милан и се радувате за неговите голови, ако ти дискутирањето за ваш евентуален кикс на Интер колово го сфаќаш како немаат попаметна работа па зборуваат за тоа тогаш нешто ти фали сигурно нормално дека ќе гледаме кога има шанса и тоа голема да изгубите викендов.
Брат вие навивате за друг тим бе за да го престигните Интер на табела, а не гледате вашиот тим дека едвај оди и со сила победува или пак убедени сте дека ќе немате никакви проблеми со далеку подобриот Наполи, па ќе очекувате кикс на Интер...лоша логика имате у секој случај.

А шо прајме ако Интер загуби од Палермо и Милан го прима од позади од Наполи ?!:toe:

М?

Другото коло ќе се надевате на некој друг тим и така вие во надеж ќе си останите до крај на второто место и ќе мечтаете некогаш да бидите шампиони во Серија А:pipi:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.736
Поени од реакции
43.999
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom