Лига на Шампиони 2009-2010

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Мој тип

Интер-Арсенал
Барса-Лион
Цска-Манчестер
Бордо-Баерн

ако испадне стварно вака ке се утепам од смеење ... :P
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Мислам дека од ЦСКА, Бордо и Лион ќе се формира еден пар. Скоро секогаш мора да има еден пар со послабите екипи.
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Интер - Манчестер
Баерн - Лион
Барселона - ЦСКА
Арсенал - Бордо
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Сакам да се паднеме со Арсенал,
ама некако ми мириса на:

Барса - Бордо
Интер - Манчестер
Лион - Баерн
Арсенал - ЦСКА

ВидеЧемо :tv:
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.629
Поени од реакции
10.343
Daj neka se padneme so nekoj pojaki,za da ne be zaebavat drugarite oti so slabi sme igrale :pos2::pos2:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
Мислам дека од ЦСКА, Бордо и Лион ќе се формира еден пар. Скоро секогаш мора да има еден пар со послабите екипи.

„Слаби“ не може да се штом се тука ама сваќам што сакаш да кажеш - „помалку звучни имиња“ обично се паѓаат и тука прав си...

Ама воопшто не би ми пречело да видам на пример една ЦСКА во 1/2 финале (секако ако не се падне со Баерн во 1/4 финале :smir:) - толку вложија Русиве и по неколку години доминација во Куп на УЕФА би било интересно да ги гледам и во ЛШ 1/2 финале...
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
На страната на УЕФА ЛШ обично има инаку побарај тука: myp2p.eu
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Јас уште еднаш да си кажам дека сакам да ни падне Баерн. Ми се гледаат како ливади со убав коефициент. После нив, ја чекам ЦСКА, не од истите причини кои сите ја чекаат. Прво, Интер играше со Рубин и Динамо кои се подобри од ЦСКА и помина добро. Второ, ЦСКА ми е во пријатно сеќавање откако Стратев го исплеска Газаев на градски пред 25.000 луѓе. Тоа беше ден рагаци... игла немаше кај да падне, и скалите беа полни со луѓе. :) Гранде Вардар!

Настрана од ждрепката за Интер, сакам да паднат Барса и Арсенал, пошто топџиите се единствена доволно луда екипа да им тргне на гол повеќе. Сешто може да се случи таму, а и секако ќе фатам добивка на гол-гол.

Тоа би било тоа, па кој падне, падне...
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Во колку саат ќе биде ждребот ?
 

rider

Интераш
Член од
21 мај 2008
Мислења
158
Поени од реакции
3
на која програма ке дават?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom