Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Директен влез во финале .:pos2:
Дај боже поголеми коефициенти да дае да може сингл да ставаме, зашто вака тешко нас.
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Можно ли е момчево што ми стои на аватар да се врати назад... ахх, би менувал титула во лш, за да има нормален живот, и нормално, да се врати на терен.
Момчето е добро ама кога ќе се врати после 2 год не играње нема да биде истиот,му посакувам среќа што побрзо да се врати.:smir:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Момчето е добро ама кога ќе се врати после 2 год не играње нема да биде истиот,му посакувам среќа што побрзо да се врати.:smir:
Абе добро, никогаш не се знае. Рубен немаше некоја повреда, како скршеница на нога или счично, па да неможе да ја врати старата форма. Сигурно дека ја одржувал формата (кондицијата), и дека не е до толку во аут. Верувам дека ако му дозволат, дека ќе се врати во онаа форма во која играше. Со среќа нека му е.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.510
Поени од реакции
14.161
Повиканите за мечот со Хихон.

PORTEROS: Casillas y Dudek.
DEFENSAS: Ramos, Albiol, Arbeloa, Metzelder, Marcelo, Garay y Marcos Alonso
CENTROCAMPISTAS: Gago, Lass, Xabi Alonso, Granero, Guti y Van der Vaart.
DELANTEROS: Cristiano Ronaldo, Raúl e Higuaín.

За Кака е веќе познато, не сака МП да ризикува, Бензема почна оваа недела да тренира, мислев дека ќе биде повикан, но ете повторно е изоставен. Се надевам за со Гетафе ќе бидат спремни.

Градското дерби со Атлетико го играме во Недела во 21 часот. :tv:
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Рамос има 9 жолти уште 1 и иде аут една утакмица а сеа ги играме најважните и најтешки натпревари оваа сезона
После Атлетико со Барса играме така?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.510
Поени од реакции
14.161
Рамос има 9 жолти уште 1 и иде аут една утакмица а сеа ги играме најважните и најтешки натпревари оваа сезона
После Атлетико со Барса играме така?
Хихон дома, Гетафе гости, Атлетико дома, Сантандер гости, Барселона дома.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Рамос е доста темпераментен, и мислим дека уште утре ќе напрае жолт, имам таков предосеќај :)
И ја имам такво претчувство ама ваљда ќе проба да се воздржи некако од безвезните жолти шо ги праи
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Абе боље сеа да му лупнат црвен, него ли после:)....т.е што се однесува до мене ич не би сакала, али коа више мора...:S
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Абе боље сеа да му лупнат црвен, него ли после:)....т.е што се однесува до мене ич не би сакала, али коа више мора...:S
Црвен :nenene::kesa:.... така ќе испадне сега црвен наредна со Атлетико жолт и што направиме :pos2:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе боље сеа да му лупнат црвен, него ли после:)....т.е што се однесува до мене ич не би сакала, али коа више мора...:S
Ај па и ти не коби :) Црвен сега...за жут праемо муабет :) Ако добие црвен ќе се врати за со Барса у пм :)
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Ај па и ти не коби :) Црвен сега...за жут праемо муабет :) Ако добие црвен ќе се врати за со Барса у пм :)
Абе не кобам, ама јбг ако мора да е така, така ќе биде:toe: Па и да се врати за со Барса треба, другиве не ти се битни толку, ќе се врзува некако крај со крај:) И кажав јас, значи не сакам ни жолт, ни црвен да добие, али јбг:)
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Абе не кобам, ама јбг ако мора да е така, така ќе биде:toe: Па и да се врати за со Барса треба, другиве не ти се битни толку, ќе се врзува некако крај со крај:) И кажав јас, значи не сакам ни жолт, ни црвен да добие, али јбг:)
Не сакаш ама
ама јбг ако мора да е така
зошто мора да е така :pos2: за жолт секако не му бега од овие 3 натпревари ама за црвен :nenene:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Не сакаш ама зошто мора да е така :pos2: за жолт секако не му бега од овие 3 натпревари ама за црвен :nenene:
Е дааааа бееее...па може нема ни жолт да добие:baeh:








колку само ќе му дадат одма хахаха:pipi::back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom