Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077
АС пишува дека следната недела Негредо ќе си замине. Повеќе би сакал Нистелрој да биде тој шо ќе си оди ама...
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
И јас повеќе би сакал Негредо да остане не сум сигурен колку ќе се врати нистелрој по повредата а и да се врати 33 год веќе има

Милсам дека го продаваат зошто од него можат да заработат најмалку 15 мил а од Нистелрој тешко да заработат повеќе од 5
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Подобро е да остане Негредо 23 години има, млад е уште има за докажување. Ама Ван Нистелрој е искусен и може у некој такви утакмици да користи. Ке видиме како ке решат.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Ќе решат негредо да го продадат
за жал
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Ќе решат негредо да го продадат
за жал
За жал но за негово добро :smir:
...Ако остане пред него се Раул, Бензема, Игуаин(после добрата сезона штета е цела сезона да седе на клупа) ... и ако остане или за Негредо или Игуаин за еден од нив ќе нема иднина на Бернабе па подобро за Негредо во друг клуб па кога ќе си замине Раул ако сеуште е во добра форма Негредо можеби ќе се врати на Бернабе:toe:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Позајмица, какво продавање...Перез се изнадава пари, па сега ако му дошло за тие 15 мил. нека ги пикне у гс. Позајмица најарно...очекувам Негредо да биде новиот Раул.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Позајмица, какво продавање...Перез се изнадава пари, па сега ако му дошло за тие 15 мил. нека ги пикне у гс. Позајмица најарно...очекувам Негредо да биде новиот Раул.
Неможе да биде, не е таков играч. Можеби Мориентес, али Раул не. Агентот на Негредо изјавил дека Реал гледа да го продаде со можност за купување назад, или позајмица.

Сарабија ќе биде Раул :)
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.716
Најдобро е позајмица, и тоа по можност у Гетафе. Сите што ги дадовме таму станаа играчишта :) Така би било најдобро и за клубот и за него.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.796
Поени од реакции
1.509
Неможе да биде, не е таков играч. Можеби Мориентес, али Раул не. Агентот на Негредо изјавил дека Реал гледа да го продаде со можност за купување назад, или позајмица.

Сарабија ќе биде Раул :)
What the fuck is Sarabia.....
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Luge daj kazuvajte so kako ima zs nemozam da citam nanazad zs ke mi istece vremeto i aj so sreka neka e pobedata so toronto i slusam sme go kupile cabi alonso i pls kazete so se desilo so ramos:( i izvinete so pisuvam vaka ali nemoze drugce radi ova pederive:) i ako moze tuka nekoj da mi stai link za mk spanija pls pls pls:):):):back:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.569
Поени од реакции
14.343
Luge daj kazuvajte so kako ima zs nemozam da citam nanazad zs ke mi istece vremeto i aj so sreka neka e pobedata so toronto i slusam sme go kupile cabi alonso i pls kazete so se desilo so ramos:( i izvinete so pisuvam vaka ali nemoze drugce radi ova pederive:) i ako moze tuka nekoj da mi stai link za mk spanija pls pls pls:):):):back:
Ситна повреда на Рамос, Хантерот замина во Милан, дојде и Арбелоа... И то.. :)
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Ае сеа да ми кажете Реал у колку точно ке ја има на пренос, ама според наше време ! за сигурно ми е кој знае.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom