Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Составот за вечер што повеќето нема да го видиме :(

Според DefensaCentral
Dudek, Miguel Torres, Garay, Metzelder, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Lassana, Guti, Robben, Raul and Benzema.

Според Марка
Dudek; Torres, Garay, Metzelder, Marcelo; Gago, Lass; Cristiano Ronaldo, Guti; Raúl y Benzema.
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
Лол кој ти дал тебе компјутер незнам за да се брукаш до овој степен оди играј џамии таму не се замарај ти со фудбалов многу многу не е здраво
ааа тука некој многу ми се прави паметен :nerv::nerv::nerv::nerv: знаеш шо нејкам да почнам сеа али следен пат вака ќе те отерам таму од кај шо си се родил јасно??????:angry3: ја си кажувам мое мислење а глеам има и други шо мислат така ако ти смета болље не јади г*мна кажи си убаво шо мислиш:nerv:
П.с абе што е со рејтингов на темава
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Понуда од Арсенал за Хунтелар...мислам дека ова е добро и за двете страни. Реал ќе земе 17.5м евра а Хунтелар ќе игра во јак тим:toe:
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
ааа тука некој многу ми се прави паметен :nerv::nerv::nerv::nerv: знаеш шо нејкам да почнам сеа али следен пат вака ќе те отерам таму од кај шо си се родил јасно??????:angry3: ја си кажувам мое мислење а глеам има и други шо мислат така ако ти смета болље не јади г*мна кажи си убаво шо мислиш:nerv:
П.с абе што е со рејтингов на темава
Лични проблеми решавајте си преку ПП не тука само глупости да читаме
......
Arsenal Make €17.3m Bid For Real Madrid Striker Huntelaar

Мала понуда но најдобра за неговата кариера ... останува да видиме дали ќе биде реализирана и да му посакаме се најдобро :helou:


Понуда од Арсенал за Хунтелар...мислам дека ова е добро и за двете страни. Реал ќе земе 17.5м евра а Хунтелар ќе игра во јак тим:toe:
Едит: Во исто време си го пишал и ти истото :wink:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Можеме цел тим да направиме од тие што ќе си одат....или си отидоа.

Кодина-Гк
Хајнце-Лб
Канаваро-Цб
Гарај/Мец-Цб
-------------
Х.Гарсија-Мид
Парехо-Мид
Робен-Крило?!
Дренте-Крило?!
Савиолна-Ст
Хунтелар-Ст
 

ssseee

sangreBLANCAenMISvenas
Член од
25 јули 2008
Мислења
228
Поени од реакции
5
Дечки , абе да ве прашам , некој од вас регистриран е на site-от на Реал Мадрид (realmadrid.com)?
За оние што се, дали имате проблем со гледањето на сликите од галеријата?
Дали секогаш ви дава на увид само 5 слики, а за нешто повеќе ве тера да се логирате?(иако сте веќе логиран)?
Ај пишете искуства , и чаре , се разбира.
Јас сум регистрирана и немам проблеми. И кога сум логирана и кога не сум немам проблеми.
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Абе дај кажете кај да глеам утакмицавааа зашо неам сателитска ај дајте нешо линкови нешо ај плсссс.....:back:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.682
Поени од реакции
9.307
И на СпортДенес ќе има стримови за во живо...Ќе бидат активирани околу 9 и 30 часот:helou:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Шое конфитабилност, генијалче? :)
Нешо коа не се совпаѓа т.е нешо коа не одговара со нешо друго хаха:) У тој фазон нешо беше. Свати или слабо? Зашо објаснувањево ми е баш...генијалче хаха:)
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Нешо коа не се совпаѓа т.е нешо коа не одговара со нешо друго хаха:) У тој фазон нешо беше. Свати или слабо? Зашо објаснувањево ми е баш...генијалче хаха:)
Тоа би било компатибилност :)

http://www.rojadirecta.com/justin/badtvnet

Тука ќе гледам ја, со успорен интернет, кочи на секои две секунди али подобро нешто отколку ништо :)
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Тоа би било компатибилност :)

http://www.rojadirecta.com/justin/badtvnet

Тука ќе гледам ја, со успорен интернет, кочи на секои две секунди али подобро нешто отколку ништо :)
:pos2: Добро де, на тоа мислев не ме карај одма ееее...:P Битно се разбравме на шо мислам. А иначе гајле ти е и да не глеаш ќе си читаш тука топ ќе ти биде...:P:):back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom