Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
:)))....Знам дека го купивме КАКА!!!!!!!!!!!!!ЗНАМ ДЕКА ЌЕ ЗЕМЕМЕ МНОГУ ТРОФЕИ СО НЕГО....и то ....
и друго знам....али безобразно е :vozbud::vozbud:

Ќе видиме да не биде како со Шева?:S Милан го купи за 8 милиони го продава за 70 милиони..Реал кој го направил играч??
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
15
Ќе видиме да не биде како со Шева?:S Милан го купи за 8 милиони го продава за 70 милиони..Реал кој го направил играч??
Касиљас...Раул...Рамос...Гути...Робињо го направиа ама си отиде....Игуаин....
толку...ни еден не е како Кака али некои од тука можат да му се држат...по цената мислам...башка тука има четворица од по 23-25 години....
а вие кого имате??? Пато??
и не е време за ваква дискусија...
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Неко те има ночаш....то није Миланннн :pos2::pos2:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Ај честито нека ни е Кака и многу трофеи да освоиме со него...следен е Виља ;)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.553
Поени од реакции
14.317
Ај честито нека ни е Кака и многу трофеи да освоиме со него...следен е Виља ;)
Или можеби овој.

Eдит:
На крајот Рикардо Изексон дос Сантос Леите триумфално заклучи:
Ме фасцинира предизвикот во Реал. Заедно ке освоиме многу трофеи.“
Да се надеваме.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Мухахааа, ви реков, Перез е наш претседател:vozbud: Еве и официјално, Нека ни е честито, супер фудбалер земавме, и нешто прочитав дека веке се е готово, на грб број 5 ! Ке ни носи многу трофеи:vozbud: Ајт :)
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Што ќе им правите толку играчи бе.:)
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Иначе поентата на постот ми беше дека боље им е на Реал да пробаат да го купат Рибери зошо ако оставите на Милан драстично ни ги зголемувате шансите да го купиме ние и следната година да игра против вас ( не дека се жалам де :baeh:, мене ми одговара само да си кажам како јас би размислувал да сум на местото на Перез)
Пред некој ден изјавата на Лапорта беше дека нема да го следат начинот на Перез и нема да даваат многу пари за еден играч а Рибери за помалку од 60милиони тешко дека ќе го земе некој и мислам дека ќе си остане таму кај што е
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.595
Поени од реакции
22.386
Честито нов играч..
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Мислам дека сум среќно копиле шо имав можност да гледам еден од великаните на модерниот фудбал во живо. Вие сте среќни копилиња шо го добивте во тимот. Извонреден играч, со големо срце, но сепак мислам дека ќе помине подолго време пред да го бакнува амблемот на Реал на дресот. Ако Кака е само почеток на преродбата, како што најавува Перез, не знам кај ви е крајот.
Честито, и чувајте го ко очите, пошо мислам дека некои и не се свесни шо доби Реал сношти.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom