Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Ох бе те жалам и ти да не зимаш процент од парите? :)
Реал веднаш го исплати Роналдо од дресовите а таков играч кој не би посакал?
Ајде спремни сме уште еден таков да ви купиме нема проблем :tv:
Тие приказни дека Роналдо е веќе исплатен од дресовите се приказни за мали деца и да му ги кажвиш на друг...А и јас да бев место Фергусон би го направил истото,би го продал Роналдо без разлика колку е добар, бидејќи не постои играч кој вреди 90милиони.
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Искрено, јас мислам дека не ни треба голман. Го имаме Кушчак, кој мислам веќе е добра замена за ВДС. А, ете го имаме и Фостер за на клупа. Што ќе ни е да го земеме Нојер? :toe:

А за натпреварот утре, против Волвс, очекувам висока победа со 2 - 3 гола разлика. Се надевам дека ќе прикажеме добро игра како и со Астон Вила, но се надевам и дека завршницата ќе ни биде многу подобра. :manutd:
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.689
Поени од реакции
9.333
Ќе ја даваат утре Манчестер Јунајтед-Волвс некаде?:smir:
 

ViktorRedDEvil

Red Army
Член од
10 октомври 2009
Мислења
383
Поени од реакции
8
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Pa ako ja nema na sitel na net ke ja gledame.
Inaku ne sum znael deka man.utd bile vo dolg do gusa od 700 m funti ccccc.

http://sportdenes.com/mеdjunarodеn-fudbal/Аnglija/duri-ni-za-milijarda-funti-junajtеd-nе-е-za-prodagjba.html
Епа да не купеа Кинезите ќе излезевме од долгот. :tv:

Инаку на Сител нема да има ни утре ни среда, преноси да Премиер Лига. Така да ако не даваат на некоја програма на сателитска или кабловска, ќе гледаме, ако не на нет. :smir:
 
S

StereoLove

Гостин
Леле што сте направиле од фан клубот.Речиси три страни препукувања околу натпреварот против Вила и за Кристиано Роналдо што би било ако бил во Јунајтед дали ке шутнел подобро или пак Тевез.

Се сложувам во постовите со Deno^ но тоа е веке.Тој замина а Јунајтед продолжува и понатаму да атакува кон титулата и да докаже дека и без него може да ја освои:)

Да кажам нешто во врска со натпреварот.

Имавме шанси,поседот на топката ја имавме ама само реализацијата ја немавме.Лош ден,само ме нервира тоа што и покрај киксот на Челзи не ја искористивме шансата и да се изедначиме на врвот,но се надевам дека ке има дручи шанси.
Во врска со тоа што сме заинтересирани за голман мислам и дека нема потреба да купуваме нов бидејки е повеке од јасно дека сите го мислеме истото а тоа е дека ја имаме замената на ВДС а тоа е одличниот Кушчак кој сија искористува шансата да се наметне на Ферги и да биде прв избор кога ВДС ке се пензионира.

Гледам дека и некои милијардери посакуваат да го купат Јунајтед.Искрена да бидам сакам да го купат Јунајтед бидејки од доагањето на оној Глејзер клубот е во трошоци што и ме плаши таа состојба.А место да се купи некој играч парите кои ги добиваат одат за трошоците.Сепак тоа е мое мислење:)

Pa ako ja nema na sitel na net ke ja gledame.
Inaku ne sum znael deka man.utd bile vo dolg do gusa od 700 m funti ccccc.

http://sportdenes.com/mеdjunarodеn-fudbal/Аnglija/duri-ni-za-milijarda-funti-junajtеd-nе-е-za-prodagjba.html
И пак нека не го продаваат:nesvest::jaj:

9323_1217121901978_1046788302_677245_34672_n.jpg

9323_1217518591895_1046788302_678683_6934707_n.jpg

Поздрав до сите:helou:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452










:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.563
Поени од реакции
22.322
Ме немаше долго време и да ечам дека иако изгубивме сепак не сме далеку зад Челзи..Јбг ни фали барем еден играч од светска класа..
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.539
Поени од реакции
5.768
Сликата беееееееееееееееееееее....Хахахахахахахаххаха :wink:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.560
Поени од реакции
6.247
хахаххаха сликите се закон :pos2::pos2::pos2:

Ме немаше долго време и да ечам дека иако изгубивме сепак не сме далеку зад Челзи..Јбг ни фали барем еден играч од светска класа..
Руни,Гигс,Евра,Сколс...според тебе не се играчи од светска класа? :kesa:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.563
Поени од реакции
22.322
хахаххаха сликите се закон :pos2::pos2::pos2:


Руни,Гигс,Евра,Сколс...според тебе не се играчи од светска класа? :kesa:

Друже мој...Нереков дека немаме..И Гигс , Сколс ке изиграат една утакмица на ниво другите утакмици нема да личаат на ништо(свакаш??)..Мора Ферги да зема барем еден играч на кој Руни ке може да се потпре (народно речено)....Руни сам неможе да игра........
 
A

AstralWallker00

Гостин
Извинете што ви упагам...нов сум во форумов... може некој модератор да ми пушти ПП...сакам да разговарам околу нешто позз фала
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Извинете што ви упагам...нов сум во форумов... може некој модератор да ми пушти ПП...сакам да разговарам околу нешто позз фала
Пиши ми на мене слободно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom