Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Не се надевав на ваква убедлива победа, ама не ми смета што ги растурија. :icon_lol:

Ајде сега Сити нека ја продолжат низата нерешени резултати во Премиерлигата, иако чисто се сомневам дека се способни да направат нешто повеќе со Челзи.

Како и да е, честито победа! :manutd:
 
S

StereoLove

Гостин
Ааааааааааааааааааа:vozbud::vozbud::vozbud: тоа ми се допага еј...каков натпревар...задоволна сум и од играта и од постигнатите голови и од голманот...едноставно без неколку првотимци успеавме да дојдеме до висока победа.Да ни се множат таквите победи и понатаму.
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Хаха со каков состав ги здробивме. Браво :)Сега уште Сити да може да изненади...
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Бравос 0 : 4 искрено не очекував до толку да ги згазиме West Ham :)
Scholes уште еден гол и 100ка :)

btw : chelsea водат 0 : 1 :s
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.768
Поени од реакции
6.735
Што да се каже по ваква глатка, лесна победа без примен гол и со преполовена одбрана? Само едно големо БРАВО за сите фудбалери, а посебно Гибсон. Лани во еден пост напишав дека многу ме потсетува на Кин. Дај боже така да биде. Значи шутов му е....не знам :cuc:.Ако продолжи вака, а ќе продолжи :vozbud:, има светла иднина кај нас. Последните два гола исти ко на РЕЅ, не за џабе е најдобра фудбалска симулација :vozbud:.

Who's next? :baeh:
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.367
Поени од реакции
4.894
Што да се каже по ваква глатка, лесна победа без примен гол и со преполовена одбрана? Само едно големо БРАВО за сите фудбалери, а посебно Гибсон. Лани во еден пост напишав дека многу ме потсетува на Кин. Дај боже така да биде. Значи шутов му е....не знам :cuc:.Ако продолжи вака, а ќе продолжи :vozbud:, има светла иднина кај нас. Последните два гола исти ко на РЕЅ, не за џабе е најдобра фудбалска симулација :vozbud:.

Who's next? :baeh:
Who cares!?! Pametno denes izigrano do Fergie so izmesan sostav i pobeda! Dobro e sto ni se vo forma igracite sto ne se golemi zvezdi kako Fletcher,ete sega i Gibson itn.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Еве ви слики4ки:

















Ете имате среќа, два бода оделени од Челзи. :toe:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ни направија услуга граѓаните, нека им стане јасно на сите, особено на фановите на Челзи дека до крај ништо не е готово, долга е нивата за орање манутд
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom