Каде може да најдам? (Општи прашања)

●Anna●

Креативец.
Член од
24 август 2010
Мислења
21
Поени од реакции
3
Ве молам, каде може да најдам вакви тренерчиња?:)
 
А

Антоние

Гостин
Стандардни слушалки за Сони Ериксон мобилни телефони во Скопје (оригинал или не не е битно)?
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
7
Поени од реакции
0
Каде можам да најдам Single & Double Shot Drink Measure single double drinks measure jigger-250x250.jpg како овој на сликава или пак нешто слично кое би ми помогнало во мерење на дозите за правење коктели. Фала поздрав

 
С

Спенсер

Гостин
Каде во Скопје или Штип ставаат чип за playstation 2, за да ги чита сите цд-а? И која цена е тоа, знае некој?
Во беверли појди,побарај низ продавниците за продавање ТВ/сони ова она... таму ми го чипуваа,2000ден беше...
 

Круме

Life, Get One!
Член од
28 март 2010
Мислења
449
Поени од реакции
32
квалитетни слушалки за ем-пе-тројче...

знам дека ќе најдам и на пазар ама барам квалитетни ( и чудна работа до сеа све шо сум глеал се се бели, црни нема ли?! )
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
квалитетни слушалки за ем-пе-тројче...

знам дека ќе најдам и на пазар ама барам квалитетни ( и чудна работа до сеа све шо сум глеал се се бели, црни нема ли?! )
Во Нико купив одлични стерео црни за 700 ден :)
 

Круме

Life, Get One!
Член од
28 март 2010
Мислења
449
Поени од реакции
32
Во Нико купив одлични стерео црни за 700 ден :)
После лошо искуство поради купување shit роба од Нико, решив повеќе таму да не купувам....
Ама заради слушалки пак ќе морам да ги посетам, иако не сакам... Бар да ги ѕирнам тие слушалки што ти ги фалиш, ако ми се свиѓаат може и да ги купам :)

Фала Џену

п.с. Нико у ГТЦ, или негде на друго место?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
После лошо искуство поради купување shit роба од Нико, решив повеќе таму да не купувам....
Ама заради слушалки пак ќе морам да ги посетам, иако не сакам... Бар да ги ѕирнам тие слушалки што ти ги фалиш, ако ми се свиѓаат може и да ги купам :)

Фала Џену

п.с. Нико у ГТЦ, или негде на друго место?
Да, таму :)

Дојдоа со едно ко новчаниче за носење, 3 пара гумички за делот кај ушите, приклучок за ПЦ и уште еден конектор. Добри се сега засега, ги имам 4 месеца арни се :)
 
Член од
20 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
0
Каде може да ја најдам продавницата Пит бул - Западен Брег ( Pit Bull - West Coast) ... ако слушнал некој ве молам кажете!
 
Член од
5 август 2009
Мислења
1.295
Поени од реакции
484
Yamaha кај МКЦ ако си за поквалитетна варијанта или пак Смешко (ако не грешам така се викаше) на Максим Горки што држат кинески инструменти ... околу 3.000 е таму ако добро паметам.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.403
Поени од реакции
28.372
Инвест банка во ѓорче или во околината ке ве молам ако може докај 1 саат некој да одговори итно ми треба :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom