Каде може да најдам? (Општи прашања)

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Црни капчиња Адидас кај може да најдам и која цена ???

Нешто вака,ама црно :)

http://www.foot-locker.co.uk/Images/products/adidas-Bling-Flex-Fit-Cap-93/319358416910/adidas-Bling-Flex-Fit-Cap-93-319358416910-image-1.jpg
Спорт М ... Имаш кај салата Борис Трајковски, имаш у ГТЦ,Рамстор,Беверли итн. Адидас фино се проширија у изминатиов период, сигурно ќе најдеш такво или барем слично т.е. црно гробарско : )

У Солун.



Имате тема у мода и убавина за побарувања или нешто слично, не мора овде да се трупаат уписи.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
24
Поени од реакции
1
Каде можам низ скопјево да најдам хммм укранси бално во најразлични форми....за родендени,прослави......не за декорирање него за поклон :)
 
Член од
2 март 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
Рамки за слика со натпис нешто како i love my boyfriend, да не знае некој кај има низ Скопје?:toe::pipi:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
U

UniqueGirl

Гостин
За на плоштад знам, за Рамстор не.
Фала многу.
 

EmilyTheStrange

rebel girl
Член од
5 јули 2009
Мислења
120
Поени од реакции
2
Каде можам низ скопјево да најдам хммм укранси бално во најразлични форми....за родендени,прослави......не за декорирање него за поклон :)
abe imase eden kaj trgovski t.e nakaj plostad sto stoese

kade moze da najdam slusalki za mp4 i po koja cena, ali nekoi pokvalitetni poso poslednite mi se skinaa za edna nedela
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Каде можам да најдам Книга во која има Мистериозни работи , од типот духови , Лок Нес , Вонземјани , Подземни Градови....И како се викаат Тие книги дали имаат посебен термин ? Фала однапред....
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Каде можам да најдам Книга во која има Мистериозни работи , од типот духови , Лок Нес , Вонземјани , Подземни Градови....И како се викаат Тие книги дали имаат посебен термин ? Фала однапред....

Читав летово и таа е книга само за тебе според ова што го бараш.
Лок Нес,бермудски триаголник,Атлантида,исчезнувања,нло,сибирската експлозија и што ти све не.
Книгата мислам се викаше најголемите мистерии во светот од кого беше ич не ми текнува.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Каде можам да најдам Книга во која има Мистериозни работи , од типот духови , Лок Нес , Вонземјани , Подземни Градови....И како се викаат Тие книги дали имаат посебен термин ? Фала однапред....
Во книжарница. Ќе им кажеш што бараш и ќе ти помогнат.
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
kade moze da najdam slusalki za mp4 i po koja cena, ali nekoi pokvalitetni poso poslednite mi se skinaa za edna nedela
Нико во гтц доле - 350 денари со 3 големини на гумички - 3 различни големини на џекови - торбиче и година гаранција...
^ ја си купив супер се, од 250-350 беа цените, зависи што додатоци.. а онкави обични можеш на пазарче да најдеш.
(и ако најдеш кај се продаваат такви карирани кошули што праша пред некое време пиши ми и мене :))
 

EmilyTheStrange

rebel girl
Член од
5 јули 2009
Мислења
120
Поени од реакции
2
^ ја си купив супер се, од 250-350 беа цените, зависи што додатоци.. а онкави обични можеш на пазарче да најдеш.
(и ако најдеш кај се продаваат такви карирани кошули што праша пред некое време пиши ми и мене :))[/quote
zaso ne mi stiga poraka deka si me citirala, inace fala, mi trebaat obicni, ja kupiv, ali odma mi se skinaa, a karirana kosula nema valda u makedonija, sea vidov edna drugarka od krusevo ima takva, da se nadevame deka i e od tuka
 

Kajgana Shop

На врв Bottom