Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
22 јули 2009
Мислења
107
Поени од реакции
32
Знае ли некој дали сеуште има слободни места низ автокамповите во Охрид за монтирање на камп приколка? И воедно, колку кошта годишната лежарина? Било каква информација, телефонски број, веб сајт и слично би ми било од огромна корист!
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.422
Поени од реакции
7.776
Шипки во стовариште за градежни материјали. Е сеа за такви работи знам дека има во Маџари кај рампата на Кванташки.
Енивејз, провери и по пазариве, Бит Пазар делот за железарија.

И пак да си прашам:

Едно вакво ама за да си го сошијам на ракавот на кошулата.
 
Член од
22 јули 2009
Мислења
107
Поени од реакции
32
Шипки во стовариште за градежни материјали. Е сеа за такви работи знам дека има во Маџари кај рампата на Кванташки.
Енивејз, провери и по пазариве, Бит Пазар делот за железарија.
Погрешно се разбравме :) не мислев за материјали за монтажа, туку дали сеуште постојат автокампови кои имаат слободни места за да си откупам место за да поставам камп ... затоа што во некои автокампови каде што се јавив, ми рекоа дека наводно сите места во автокамповите биле пополнети и повеќе немало место за нови кампери.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.422
Поени од реакции
7.776
Младичу, не постираш прв на темава. Им одговорив на оние што побарале нешто пред тебе. Трепние-спасение, се надевам дека ќе се најде некој/а што ќе одговори и на твоето прашање.
 
Член од
22 јули 2009
Мислења
107
Поени од реакции
32
Младичу, не постираш прв на темава. Им одговорив на оние што побарале нешто пред тебе. Трепние-спасение, се надевам дека ќе се најде некој/а што ќе одговори и на твоето прашање.
Извини, немаше квотација па помислив дека постот е наменет за мене :)
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
каде во македонија можам да најдам вакви
ИЛИ
??
 
П

Паган-др

Гостин
И пак да си прашам:

Едно вакво ама за да си го сошијам на ракавот на кошулата.
Тончи, види кај што се продаваат знамиња можеби има Јамајка знаме мало, или за во кола ко привезок да кажеме. Ќе го извадиш конецот и ете ти го малото знаменце за на кошула. :)

Е сеа за знамиња освен она малоно во ГТЦ на крај не ми текнува, а и не верувам дека би имале од Јамајка знаме.
 
Член од
18 август 2007
Мислења
135
Поени од реакции
8
каде во македонија можам да најдам вакви
ИЛИ
??
Можно е да има у converse продавницата шо е на рекорд.. исто можно е да има и у таа шо е у Гтц карши продавнициве на Вип и Т-мобајл. :wink:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
http://www.letsgomobile.org/images/reviews/0096/creative-zen-x-fi-earphones.jpg
А вакви слушалки каде да најдам и за колку најефтино ги има? Има во еми медија на пример, ама 500 денари се, што е многу многу е..
брат ај размисли малку... креатив слушалки не се за заебанција а за 500 денара ја ичп не би му ја мислел.. вакви слични слушалици за сониериксон ја ги земав 1200!!!
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
брат ај размисли малку... креатив слушалки не се за заебанција а за 500 денара ја ичп не би му ја мислел.. вакви слични слушалици за сониериксон ја ги земав 1200!!!
Земав вакви баш од еми медија (не дека има врска ова), пред 4 месеци и ...рест ин пис, се скинаа кај делот што се приклучува во мп3-то. И сега пак 500 денари? Па срце ме боли. Затоа прашувам дали има поефтини негде да се најдат.
пс. мислев таков да е изгледот на слушалките, не ни знам кои се марки ги има, ти што викаш креатив..
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Земав вакви баш од еми медија (не дека има врска ова), пред 4 месеци и ...рест ин пис, се скинаа кај делот што се приклучува во мп3-то. И сега пак 500 денари? Па срце ме боли. Затоа прашувам дали има поефтини негде да се најдат.
пс. мислев таков да е изгледот на слушалките, не ни знам кои се марки ги има, ти што викаш креатив..
Види по Техно маркет,Нептун и слични продавници за техничка стока.Е сега зависи дали бараш евтини (а ко шо гледам 500 ден ти биле скапи) или бараш квалитетни :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom