ПОГЛЕДНЕТЕ КАКОВ ЛИДЕР ЈА ВОДИ СДСМ!

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
Сељо макарони е, тоа е докажано.
Неможам да го трпам веќе, ебате криминалецот.
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Не сум партиски определена... и пак не ми беше смешно.
:toe:
Па тоа ти викам. Само на вамаровците им пречи, искрено нема ништо смешно ајде нека кажат каде е смеата и ние да се насмееме?
 
Член од
29 јуни 2008
Мислења
460
Поени од реакции
27
Ова тема беше fail уште од старт. Пошто модераторите ради некоја причина уште ја немат фрлено в канта дај да не пишиме поќе коментари овде и нека пропадни.
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Спам4е.


/////////////////////////// Мразам политика :jaj::pipi::kesa::salut::smir::pusk::tv:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Не сум партиски определена... и пак не ми беше смешно.
:toe:
Смешно е на некои луѓе кои имаат блага ретардација изгледа....ма не е ни тоа. Друго е изгледа...
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Хахаха...една работа ме насмеа многу повеќе отколку ова безвезно клипче....

А тоа е...што наеднаш се појави инвазија од подржувачите на овенати ружи....ко комарци на светло се собравте....а во "политика и вести" ко дезинфекција да има направено па сеа ни еден од вас не припарува таму....

Не за друго...остајте и не му реплицирајте на Мијалков и ќе отиде темата у канта,овака џабе!!!
:tv:
 

Јордан Мијалков

Вмро Засекогаш
Член од
8 март 2009
Мислења
228
Поени од реакции
15
Хахаха...една работа ме насмеа многу повеќе отколку ова безвезно клипче....

А тоа е...што наеднаш се појави инвазија од подржувачите на овенати ружи....ко комарци на светло се собравте....а во "политика и вести" ко дезинфекција да има направено па сеа ни еден од вас не припарува таму....

Не за друго...остајте и не му реплицирајте на Мијалков и ќе отиде темата у канта,овака џабе!!!
:tv:
Исфрустрирани се за лидерчето-педерчето
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.541
Поени од реакции
33.749
Доказ, Цеца. :D

Јордан Мијалков, ај ќе пораснеш уште малку. Па за вреќа брашно ќе гласаш за билокој. :tv:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Исфрустрирани се за лидерчето-педерчето
Ма нека биде педерче или мрсулче сепак ова е дијалект и ако се смееш за тогаш стварно боледуваш од една болест наречена Партиско слепило која не се лекува.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
E каков лидер бе???
"Овде дојдовме со пичина". Или" втевме втевме тоа лебот едно 5 минути".Види ти кој го води ВМРО.
 
Член од
9 април 2009
Мислења
7
Поени од реакции
2
Вие може да му се фатите на Заев и компанија од СДСМ затоа што тие се за вмро Ораторишта како Цицерон. А не оној Хорхе да збори незнае и се пали како кибритче и грујо со својата Позната Р и Л. Кој е тука сељак а сељак еден.
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
леее врие од комуњари тука, а? :) ај прекинете со политика на форумов.
мислам дека во правилникот го пишуваше тоа, да не почнам да спамирам со репорти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom