NOKIA 5800

Член од
31 јули 2009
Мислења
206
Поени од реакции
43
Комплекси? :tapp:


Инаку за Wi-fi, зависи на каков модем го конектираш, и јас имам некои проблеми со мојот (Тhompson рутер од -T- Home) ама во догледно време ќе го сменам рутерот и со то ќе си ги решам проблемите (ваљда).
Јас имам D-Link Рутер и немам никаков проблем и фучи нет . Многу луге имаат проблем со конектирење на Тhompson Рутер од T-Home.
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
Јас имам D-Link Рутер и немам никаков проблем и фучи нет . Многу луге имаат проблем со конектирење на Тhompson Рутер од T-Home.
jas koga go imav pred mesec dena Thompson Ruterot se konektirase od prva bez prob isto taka i kaj bratuced mi sega kaj nekoj neke...
 

KIFFLA

не ме викај друже
Член од
5 ноември 2008
Мислења
548
Поени од реакции
180
А кај можам да купам стеро блутуд слушалки,му купив звучници,футрола нови пенкалца(за резерва нека има)само тоа ми фали и можам да кажам дека имам NOKIA 5800 со фул опрема :helou:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
569
Поени од реакции
233
Торте а ново капаче одзади дали можеш да ми најдеш
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
773
Поени од реакции
344
jas koga go imav pred mesec dena Thompson Ruterot se konektirase od prva bez prob isto taka i kaj bratuced mi sega kaj nekoj neke...
Исто и кај мене, април ми истеква договорот со -Т-Home и тогаш планирам да земам линксик, мигрирам во појак пакет (доколку не го кренат барем на 25 гига ) така да не ми е приоритетен интернетот на телефонот дома оти неможи со лаптопот да се прај компарација. Инаку за во Битола многу ретко да сум нашол негде по кафичите стабилен и добар интернет :jaj: повеќето едвај ги препознава.

Шо се однесва до новиот апдејт многумина по форумите караја врнеа дека телефонот им се споебал па не рискирам јас :nenene:
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Utre planiram da go zemam 5800...dali vredi da se zima...mene me izglede se top...vasi mislenja...izvinete...ama nemam kirilicna podrska...defekt nesto:kez:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
топ телефонче,јас го користам веќе два месеца фучее има вифи,солидна камера,перфектен тач скрин со пенкалце,мапи џпс локатор,доста добри апликации...
зимај го и со среќа нека ти е :smir:коска телефон
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
топ телефонче,јас го користам веќе два месеца фучее има вифи,солидна камера,перфектен тач скрин со пенкалце,мапи џпс локатор,доста добри апликации...
зимај го и со среќа нека ти е :smir:коска телефон
Значи утре се оди и се зима, баш и затоа сакав да знам некој шо има искуство со овој телефон:helou: фала на инфото:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom