Куп на Македонија Охрид 2009

Статус
Затворена за нови мислења.
П

Паспарту

Гостин
Нема пренос дечки изгледа аеродромка е во право ниедна уткамица нема да дават од купот и јас не знам како можат кфм да скључуваат договор со овие мтв а и купот откако се повлече амак сп како организатор да го одржат во охрид кој не е кошаркарски град и во зимно време е мртов град. Но за мене најголем виновник е владата која мтв како тв куќа ја уништува полека ама сигурно.
аман па ти веќе, владата па владата... во секој твој е*ан пост мора да ја спомнеш владата, било да е тоа во тема за спорт, мода или хамбургери
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
аман па ти веќе, владата па владата... во секој твој е*ан пост мора да ја спомнеш владата, било да е тоа во тема за спорт, мода или хамбургери
предизборна еуфорија јеби га :pos2: и дај ај ке ве молам спорт со политика не мешајте
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Остај заебанцијата охриѓани во колку саатот е утре утакмицата АМАК:ФЕНИ???Хитно е нека кажуе некој да не попиздам
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Остај заебанцијата охриѓани во колку саатот е утре утакмицата АМАК:ФЕНИ???Хитно е нека кажуе некој да не попиздам
u 19 i 30 е рибари идимеееее :vozbud:
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.986
Поени од реакции
12.547
Доста за машки, Младинец - Билјана 006-59:73 ( мислам дека вака заврши ). Охриѓанки во финале,се надеваме и Охриѓани. :pipi:

Едит:
Амак-Фени утре во 20 часот.
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
Значи додека е ВМРО на власт едно асално нешто од МТв не сме виделе. додека беше Сточичка диектор ја пцујев и едвај чекав д аја сменат ама овие сега се бетер и поголемо зло од стошичка. па има ли некој со национално чуство во оваа партија?

izgleda ti ne si od makedonija. samo so vmro napred
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
izgleda ti ne si od makedonija. samo so vmro napred
Kомуњар

:ija::ija::ija::ija:
Абе темата е Куп на Македонија,Охрид 2009 ?Што не ви е јасно тука?Ц.ц.ц.ц:tapp::tapp:
Јас мојот пост го напишав за утакмицата Пелистер-Варадр...Жално беше да ја гледаш утакмицата.:toe:
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Се знае ли утре дали ќе ја дават Амак - Фени некаде на ТВ или уште не нашле сместување за репортерите на МТВ :pos2:.
Заради тоа што сум во Бг, ќе молам некој ако разбере дали ќе ја дават по телевизијата да каже :salut:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Се знае ли утре дали ќе ја дават Амак - Фени некаде на ТВ или уште не нашле сместување за репортерите на МТВ :pos2:.
Заради тоа што сум во Бг, ќе молам некој ако разбере дали ќе ја дават по телевизијата да каже :salut:
Зошто ти е телевизија бе баче каа можиш да одиш у Охрид да си а гледаш :pos2: али како сакаш ти голем си инаку од 20 е утакмицата во живо на МТВ со колегата Златко Калински:pos2:
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Се знае ли утре дали ќе ја дават Амак - Фени некаде на ТВ или уште не нашле сместување за репортерите на МТВ :pos2:.
Заради тоа што сум во Бг, ќе молам некој ако разбере дали ќе ја дават по телевизијата да каже :salut:
Зошто ти е телевизија бе баче каа можиш да одиш у Охрид да си а гледаш :pos2: али како сакаш ти голем си инаку од 20 е утакмицата во живо на МТВ со колегата Златко Калински:pos2:
Нели го прочита воа болдираното :) Во Бугарија сум баче, ќе ја гледам на http://forum.kajgana.com/www.zulu.mkhttp://zulu.mk/ :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom