Гледате ли на Канал5 соблекувалната на Интер? И влезот на играчите на стадионот? :)

The original, one and only IoSono.
21 декември 2007
28.534
59.077
И Суазо да го ставеше :pos2: Јес да има логика, наместо да бркаш резултат 15 минути, бркаш 90 минути.

Ај да ја кликнам 3+ :pos2:

18 јули 2009
6.723
6.362
Леле кој состав еј браво за мурињо храбро иде на победа не како јуве да иде на нерешено,повторувам очекувам победа ништо друго со овие 4 ца има да ги бушимееееееееее

Il Fenomeno

non mollare mai
14 март 2007
3.226
707
Да не не расцветат џоа кокиче како што велеше еден јувентинец.Како што гледам без деструктивец играме.Добро е што и Матераци не го ставил во напад ништо чудно за Мурињо кој е играл и со 5 шпица некогаш.

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
17 јуни 2007
1.652
714
Слабо навивачи на Барса у студио... Велешаниве - интераши беа 4 пати повеќе :)
И тоа Интер и гостуваше на Барса тогаш... :) А тек да играа со екипа со која сигурно победуваа... Да не се уплашени нешто каталонциве?

шала офк :)

D-r-ot

3.360
941
Ако изгуби Мурињо, ке изгуби со стил. :wink:

Отидов да ја гледам, па се вракам на гол или на полувреме :)

6.723
6.362
Абе какво губење ова не е јуве :pos2:,со овој состав има да притиснеме уште од прва минута рачунај тие 4 ца плус маикон од десно овие ке незнаат кај се наогаат:vozbud::vozbud:

Ibrakadabra

1.652
714
Камбијасо на местото на Мота би биле мнооогу подобро... :) Што знам, некако Камбијасо ми е проверена комбинација... :)

Сепак, дали ќе тепаме со Камбијасо или со Мота, мене не ми мења... Победата е тука!

Jax Rebel

Navajo Rider
6 јули 2008
5.260
2.254
Станкович + Мота!:wink:

Уште сега почнувам да славам. Бев убеден дека ќе ја победиме. Сега кога го гледам вашето еуфорично расположение, дека ќе им збрцаме 3-4, кога ја замислам Курва Норд, го гледам Мурињо како го исплазува јазикот, Снајдер како шутира слободен, Ферара како позеленува ц ц ц, топови ќе биде вечер утакмицата!
За некои 15-16 минути Forza ragazzi!!!!!!

6.723
6.362
Ајде дечки идам пред тв па со среќа денес да тепаме,се враќам негде до 20 мин коа веќе интер ке води 1-0 да пишам:toe: