Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
G

Gray Foxx

Гостин
Одличен сајт момци. Останува мозокот во фан клуб Интер. Се зачленив дури и на сајтот од шо ми е кеиф што постојат вистински љубители на фудбалот.
Браво, само напред.
 
К

кременко

Гостин
значи после кај 17:55 сите нацртани таму , па да падне добар муабет :wink:

да не тераме тука со оф топици на секоја шанса да коментираме
 
C

CheeEeZ!

Гостин
Браво луге за сајтов!!и дефинитивно нешто ми треба каде што ке можам да се испуцам кога ке дадеме гол :)Се читаме во 17:55
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Таман на крај на сезонава вие со пивото и ИбраКадабра со пицата што веќе ја има изгубено на опклада (само уште не знае :pos2:)... И ќе биде весело.

Интер - Бари, официјална информација на нашиот официјален сајт :vozbud:
1. Со здравједа си го користите сајтот. Поштовам вакви иницијативи - Браво
2. Вакви интересни содржини можите да споделите и да ги гласате на http://crno-belo.appspot.com/
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Јас ке отсуствувам , Фудбалче у ДОМ иам закажано од 6 =(

Се молам да тепаме со 3гола + разлика ! :smir::smir:
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Јас ке отсуствувам , Фудбалче у ДОМ иам закажано од 6 =(

Се молам да тепаме со 3гола + разлика ! :smir::smir:

Хммм ти бе у Капиштец живееш!?

Бтв, цело лето чекаме фудбал и баш денес најде да играш од 6... што фан ќе беше... :pos2::pos2::pos2:

Мал ремет Кварезма...
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
Хммм ти бе у Капиштец живееш!?

Бтв, цело лето чекаме фудбал и баш денес најде да играш од 6... што фан ќе беше... :pos2::pos2::pos2:

Мал ремет Кварезма...
си знае дека кварезма ке седи на трибини :)
шала настрана во 17.55 се собираме сите на www.fcinter.com.mk
 

kamiSKaZI

Io Sono Interista
Член од
31 јануари 2007
Мислења
543
Поени од реакции
34
Честито сајт. Ио соно РУЛЗ :vozbud: знае што работи дечкото :smir: искочи боље од што очекував. Ајде сеа да го сефтосаме стримот со една победа од 2-3 разлика. Мада не гарантирам дали ќе глеам на сајтот пошто у принцип ме јебат стримови од justin tv или сл така да може и сопкаст да го активираме. Уште еднаш честито и чест ми е што имам вакви Интеристи окулу мене.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Ајде сите мењајте потписите да направиме мала реклама :) туку едвај чекам да почне утакмицана башка ке ја гледам на сателит и нема да можам да си чатуем во исто време,,, туку слушнав муабети дека и Б лигашиве сакале да да си прават сајт ,,,хехехех :pusk:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Момци, честито одличен сајт, екстра направено и склопено,секоја чест за дечките што биле инволвирани во неговото правење. :bravo:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Ако имаш гледано некој натпревар на стрим од (пример) justin.tv, таму одма до стримот се наоѓа chat каде што гледачите можат да комуницираат меѓу себе.

Момци, честито одличен сајт, екстра направено и склопено,секоја чест за дечките што биле инволвирани во неговото правење. :bravo:
Благодариме :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
За стримот никој не може да гарантира како ќе оди, стрим како стрим, може да е супер може да зеза. Затоа ќе побарам повеќе да имаме во резерва, кој ќе најде стрим нека постира. Chatot ќе биде објавен некаде околу 5.15 - 5.30, за да може да се привикнете :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom