Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.410
Поени од реакции
6.546
Ja би водел facebook група, најмал проблем, ке ја креираме .

Него ке може и ние " обичните " да учествуваме во креирање на некои вести, ставови, најави, и слично или ? . . .

Иначе вечер ке се заангажирам за отварање на блогот конечно, а за шминка на истиот ке средувам деновиве, или ако е едноставно тогаш вечерва, уште боље :) .
ајде направи ја ја и ти ке бидеме таму администратори!
За почеток најдобро е се што имате за објавување да ми го праќате по маил или ПП па јас ќе го објавам. Предходно, регистрирајте се со истиот ник од Кајгана, за може под се што е ваше да стои дека сте го објавиле вие. Понатаму ќе видиме со пристап како ќе направиме зошто треба за тоа некое искуство а во главно јас треба да објаснам доста работи.

Како и да е, очекувам што повеќе да се пријавите за објавување информации зошто како и што кажав на почетокот, јас самиот немам толку време. Доволно е да има по 2-3 актуелности во денот, може да се преведат од Интер.ит или некој друг сајт.

Може да направиме нешто за колумни па кој сака да пишува...

За блогот лесна работа, среди го и ќе го прикачиме.
Секоја чест мајсторе! подобро не може да биде!
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
ЗБОГУМ БУРДИСО НЕСРЕКО ЕДНА! :vozbud::aplauz::pehar::cuc::je::eek:lee:



Посрекен сум дури и од лига шампиони финале... :) тоа несрекникот си отиде ,баксузот невиден,,
 

gos

Wrong
Член од
8 ноември 2007
Мислења
719
Поени од реакции
56
Bravo Iosono odlicna rabota,sega treba da go hranis so poveke informacii,bravo
 

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
IOSONOINTERISTA PREKRASNA RABOTA GENIJ SI:eek:jea::eek:lee::eek:lee::eek:lee::je:

REDOVNO KE TE SNABDUVAM SO INFORMACII:je:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
ЗБОГУМ БУРДИСО НЕСРЕКО ЕДНА! :vozbud::aplauz::pehar::cuc::je::eek:lee:



Посрекен сум дури и од лига шампиони финале... :) тоа несрекникот си отиде ,баксузот невиден,,
И мене супер ми дојде, таман требаше да пишувам за Бурдисо на сајтот видов дека го продаваат, ми одмали работа :pos2:

не да го храни сите да го храниме ова е тимска работа!!!
Јас се изјаснив дека не можам да постигнам сам така да фаќајте се за работа :)
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
:bravo: Одлично сте го направиле :smir:! Btw логото е прекрасно, ќе си го земам за потпис :).
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Топ е сајтот! Браво за креаторите,ако ви треба нешто стојам на располагање и чест ке ми биде да носам свежи информации за најдобриот клуб на светот...Секоја Чест
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Заборавив да ви кажам, ако имате проблеми со логирањето, треба да го активирам, значи се што треба е да почекате. Логирањето во моментов не служи за ништо (нема делови кои можат да ги видат логираните, сите гледаат се), но планираме можеби уште од утре live-stream од натпревари со chat. Значи фудбал со муабет, а за да си прајте муабет, ќе мора да бидете логирани.
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Браво за сајтот одличен е.

Инаку за Снајдер мислам дека ќе дојде па ако треба и на сила.Другите две опции се полоши односно не се плејови Касано за кој немам лошо мислење и Баптиста за кој притискал Мурињо не знам што,ќе ни е ќе им штети и на Балотели и на Арнаутович во развојот.

Уште еднаш браво за сајтот.
 

gos

Wrong
Член од
8 ноември 2007
Мислења
719
Поени од реакции
56
spored tutomercatoweb akoe ne bidne rabotata so sneijder ke go donesat najdobriot fudbaler od japonia Honda,monentalno igra za vvv verlo (holandia) moze da igra i krilo i playmaker
 
К

кременко

Гостин
сајтот е феноменален , се надевам на уште некоја надоградба али има време со тек на време ке се среди:wink:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Браво IoSono, свака част. Успеавме, нека ни е со среќа !!!

FORZA INTER !!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom