Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Ех глеам у тимов само Трезеге се мачи ... денес не гледав ама да погодам пак само два тројца изиграле асално а?
Ужас !
Ваква форма ... не заслужува титула !
Се надевам на некое чудо , да се спаси цела сезона и да се освои титулата , но мора Интер и Милан да пропаднат во истава кал ко Јуве во моментов :toe:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Ех глеам у тимов само Трезеге се мачи ... денес не гледав ама да погодам пак само два тројца изиграле асално а?
Ужас !
Ваква форма ... не заслужува титула !
Се надевам на некое чудо , да се спаси цела сезона и да се освои титулата , но мора Интер и Милан да пропаднат во истава кал ко Јуве во моментов :toe:
се спуштив и ја на тоа ниво да признаам чесен пораз од бари тоа е што да правам отиде у курац победата со интер како само таа утакмица да е за титула судија неможе да бида крив за 3 примени гола треба борба едноставно борба да се гине на терен
 

Stara dama

Luciano Moggi fan
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.336
Поени од реакции
95
Е сега некој член на форумов Стара Дама ќе каже Елкан и Блан се криви.Не крив е чоекот со наочарите Ферара.Зашто тој е тој кој треба да ги мотивира играчите.
Добро бе толку сме малоумни или шо е работава? Тој чоекот со наочарите кој го донесе? или еве да не е толку остро после сите бламажи кој вика нашиот проект е силен и пролжува на чело со чоекот со наочарите?

А Чоекот со наочарите е посебна приказна...да му праиш анализа , кодот на да винчи ќе го заебиш...

Искрено ми е жал за Буфон... колку желба и емоции има кај човекот , мене ми доаѓа дури да заплачам... Овој тим не е за него , да си оди јас прв ќе го подржам...
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Добро бе толку сме малоумни или шо е работава? Тој чоекот со наочарите кој го донесе? или еве да не е толку остро после сите бламажи кој вика нашиот проект е силен и пролжува на чело со чоекот со наочарите?

А Чоекот со наочарите е посебна приказна...да му праиш анализа , кодот на да винчи ќе го заебиш...

Искрено ми е жал за Буфон... колку желба и емоции има кај човекот , мене ми доаѓа дури да заплачам... Овој тим не е за него , да си оди јас прв ќе го подржам...
Нема срце буфон да си оди и мене ми падна жал како мавташе со рацете по пеналот и тоа повреден игра месец дена секоја чест Џиџи мајсторе удри им по еден шамар на тренинг
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
се спуштив и ја на тоа ниво да признаам чесен пораз од бари тоа е што да правам отиде у курац победата со интер како само таа утакмица да е за титула судија неможе да бида крив за 3 примени гола треба борба едноставно борба да се гине на терен

Caceres, човекот остава душа на терен - пример за сите!
а за Џиџи, мноооогу жал ми падна за човекот стварно, не го заслужува ова дефинитивно!
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Абе ова ви е како проектот на ВМРО "Преродбата продолжува" е сега што е заедничко тука, е тоа што ни нашиве неможат да освојат скудето или било каков друг трофеј а и овие неможат да не внесат во ЕУ (как за информација немам ништо против ВМРО само пример дадов):pipi:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Се повише ја губам надежта за титула еден Милан е во подобра форма жалосно е ова
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Има информации во колку саат е закажан состанокот на управата утре?
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Се повише ја губам надежта за титула еден Милан е во подобра форма жалосно е ова
Абе беги бе Милан со какви играчи што прават ние ѕвезди имаме од над 20М и пак ништо:tapp:ЖАЛНО СТРАВНО ЖАЛНО :tapp:...Мислам дека оваа криза во овие 2 години ќе остават трага во цела историја на Јуве:kesa:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
незнам ја али очекувам Киро да се спакува и до петок нов тренер од калибар на Хидинк ах Дешамп Дешамп
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
По мое мислење во овој момент кој и да е тренерот што ќе дојде тешко дека ќе се смени нешто. вакве претчувство имам незнам зошто ама ете изгубив поверение у тимот:kesa:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom