Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.737
Поени од реакции
9.729
Гледам проблеми со стримови имаат повеќето... па да помогнам. :) Еве ви перфектен стрим, сликата е стакло.
 

DangerouzZ

Bianconero Till I Die !
Член од
24 август 2009
Мислења
366
Поени од реакции
21
Јуве играше итака итака прво полувреме , одбранава пак не дупи прават глупи грешки арно ама имаме среќа што Буфон ни брани и не извади од корнерот по една мешаница ка што више горе напоменаја , ја имав x-2 али чим дадоја гол прво полувреме барем нека тепаа до крај со 0-2,0-3 :) Диего у неколку наврати ги напрае мајмунчиња али пак многу го тепаа :( тоа е тоа сеа ќе чекамо второ полувреме да видимо што ќе се деси ... поЗ и се читамо на крај од утакмицава.

Патем да , ете ви линк од Гарфилд сликава е партал само не го оптоваруајте многу дан падне :):):)
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Гледам проблеми со стримови имаат повеќето... па да помогнам. :) Еве ви перфектен стрим, сликата е стакло.
Гарфилд да си јадиш ушите:pos2: Кај беше до сега да го пастираш овде??:toe:
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.224
Поени од реакции
8.093
Гледам проблеми со стримови имаат повеќето... па да помогнам. :) Еве ви перфектен стрим, сликата е стакло.
Фала брат, да си ми жив и здрав. Се скапав од барање стрим цело прво полувреме а истовремене бев приморан да ја гледам Милан-Реал на телевизија.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.737
Поени од реакции
9.729
Гарфилд да си јадиш ушите:pos2: Кај беше до сега да го пастираш овде??:toe:
При крај на прво полувреме го најдов де, не ме напаѓајте одма... :) Се мучев со други стримови до тогаш, али еве второ полувреме асално ќе го гледаме сите. :палец:
 

Pinturicio

Forza Juventus !!!
Член од
22 септември 2007
Мислења
1.705
Поени од реакции
109
Гарфилд друже бе кај беше досега да пратиш стрим. Како и да е големо фала :smir:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Spustite ultra surf i uklucete go nego za da ne ve prekinuva na sred natprevar...

inace dobra vest e so Bordo vodi :)
Линкот од Гарфилд е ЗАКОН. Ама за секој случај напиши накратко шо е то УлтраСурф за другпат гледам има многу стрима преку него па можи да се најди. Мене несигурно ми беше и не го симнав.
Значи шо е то чудо. п2п какво е искуството задоволен си???
 
Член од
25 јануари 2008
Мислења
1.839
Поени од реакции
68
Толку слабо што играме, се пишманев што ни најде линк Гарфилд, подобро да не ја глеав оваа бламажа.

П.С. Диего е единствениот што игра!
 

Stara dama

Luciano Moggi fan
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.336
Поени од реакции
95
Baern - Bordo 0:2... znaci 90% recisi so sigurnost se plasiravme vo osmina finale
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Гледав од 66 минута и млитаво играме чуваме резултат а не беше сигурно 0-1, немаа којзнае какви шанси тие, ама ке набројам неколку што ги забележав дека играаа добро од 66 па до крај, тука спаѓаат : Диего,Поулсен,Мело, тие изиграа на висина на задачата до крајот. Сепак победа си е победа, 0-1, а Бордо си го победи Баерн, сега да извадеме нерешено и дома го победуваме Баерн и завршена работа :)
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Ај честито победа и речиси 90% влез во осмина финале:juve:
 
Член од
25 јануари 2008
Мислења
1.839
Поени од реакции
68
Честито триумфот, може да се каже и осминафиналето али ај да почекаме уште малце! ПОЗ
 

Stara dama

Luciano Moggi fan
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.336
Поени од реакции
95
Pa ako se zemat vo obzir otsustvata (kapak na se bese i Giovinco) odigravme dosta solidno... vo vtoroto poluvreme dosta sigurni vo odbrana , MAcabi ne se zakani poseriozno , a na odredeni momenti i dosta dobro kombiniravme (dokaz za toa e deka imavme skoro 600 pasovi na natprevarot)...

Ako nisto drugo Juve ima najdobra odbrana vo evropa , samo 1 primen gol :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom