Фан Клуб: Јувентус

Статус
Затворена за нови мислења.

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Колку саат играме? И ке има на некоја тв ако не на телма на некоја од странскиве ?
 
С

сашенко

Гостин
Абе мислам дека на телма ке треба да има пренос.:nesum:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.656
Поени од реакции
5.339
ако не ја дават на телма ќе треба да тражеме стримови е тоа би ме изнервирало
Ќе оди натпреварот на Телма . www.telma.com.mk . Само, наместо во 18 часот, натпреварот ќе биде пренесуван во 19 часот со еден час задоцнување, најверојатно поради програмската шема .
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.887
Поени од реакции
8.749
Ќе оди натпреварот на Телма . www.telma.com.mk . Само, наместо во 18 часот, натпреварот ќе биде пренесуван во 19 часот со еден час задоцнување, најверојатно поради програмската шема .
абе не е тоа тоа ми го кршат филомт мамата нивна телевизија сител како ги одложиа вестите само за да ја дават ман.утд и арсенал а овие од телма не можат да си дозволат такво нешто

На SkySport 1 ке ја даваат.
брат да имам сателитска нема да прашувам дали ќе ја дават на телма
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224
Еј па само прво полувреме ке ја даваат на телма????
Второ по се изгледа, неможе да е прво.

брат да имам сателитска нема да прашувам дали ќе ја дават на телма
Немам јас саталитска а ја фаќам SkySport 1, мислам пуштена ми е од таму.
Телекабел и се е можно :)
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Добар е тој Мигел Велосо?
Абе мислам дека на телма ке треба да има пренос.:nesum:
Еј па само прво полувреме ке ја даваат на телма????
Саше(или како се викаш) не ме сваќај погрешно, но ова е форум а не мсн.. Ова ти се мсн муабет.. Кој кога играл?? Кој со кого играл?? За тоа има официјални страни од екипите, има и веб страна од Телма и на неа пишва се по ред.. Или ако имаш да прашаш нешто, имаш Приватни Пораки и пиши таму и ќе добијаш конкретен одговор за секој натпревар на Јуве!!
 
С

сашенко

Гостин
Глеј другар ај да не ти ги објаснувам сите тие постови посебно ама сите тие постови се како одговор на претходниот коментар.Освен прашањата а не верувам дека на Јувентус.ком ке кажат дали велосо е добар или не зашто тој муабет го почна некој тука и ме интересираше дали знае нешто повеке за тој играч.
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Глеј другар ај да не ти ги објаснувам сите тие постови посебно ама сите тие постови се како одговор на претходниот коментар.Освен прашањата а не верувам дека на Јувентус.ком ке кажат дали велосо е добар или не зашто тој муабет го почна некој тука и ме интересираше дали знае нешто повеке за тој играч.
Како ти се одговор жити мајка, ко на двата поста од по 5 збора имаш прашалници на крај?? Едниот пост ти е легендарен " Супер"?? Јас не ти викам дека на Јувентус.ком ке кажат дали Велосо е добар или лош.. Ако си го гледал ке знајш дали е добар или лош.. Или има видеа на јутуб види таму!! Сеа твој избор.. Како мислиш така продолжи!!:toe:
 
С

сашенко

Гостин
Како ти се одговор жити мајка, ко на двата поста од по 5 збора имаш прашалници на крај?? Едниот пост ти е легендарен " Супер"?? Јас не ти викам дека на Јувентус.ком ке кажат дали Велосо е добар или лош.. Ако си го гледал ке знајш дали е добар или лош.. Или има видеа на јутуб види таму!! Сеа твој избор.. Како мислиш така продолжи!!:toe:

Другар некој искоментира дека јувентус го бара велосо и јас него го прашав дали е добар тој мислев дека тој знае нешто повеке само не го цитирав прво него зашто несакам многу долги коментари да имам сакам во мој коментар да нема цитати туку само јас што сакав да кажам.Супер кога кажав исто требаше да биде со цитат пред тоа ама забораив и не е единствен коментар на форумов толку краток.Кога реков дека мислам дека ке има на телма беше зашто еден де4ко праша дали ке има пренис од мечот и јас му реков што мислам.:helou::helou::helou::helou::helou::helou:Ај да праиме муабет за јувентус и секој со свои мислења ако не некој од моиве коментари му фалеше нешто фала богу има модератори овде на форумов.
 

DangerouzZ

Bianconero Till I Die !
Член од
24 август 2009
Мислења
366
Поени од реакции
21
Utre kje gi izgazimo Roma beter od Inter shto gi gazi Milan sea :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom