Канал 5 ќе ги пренесува натпреварите од најквалитетните европски натпреварувања!

К

кременко

Гостин
E oва е лошото, без репризи не иде работава, мада незнам каков договор имаат со тв правата, знам порано на МТВ мислам репризираа, не памтам добро, сеа не ми ни текнало да глеам .
Него глеав у кафич без коментатор и звук од публика а и Динамо Киев - Интер би сакал уште еднаш асално да ја изгледам :) .
На мтв даваа репризи од некоја стварно интересна утакмица(ама битно даваа), до душа и динамо киев-интер беше страшна утакмица последни 10минути,ама не ми се верува дека ке репризираат,тоа е програмската шема
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Лига европа кој утакмици одат денес?
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.106
Поени од реакции
5.847
На 5+ ќе ја даваат Рома-Фулам од 7 саат, а од 9 ќе ја даваат Виљареал-Лацио.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Го нема бате Филе вечерва,дома човекот сакал на мира да си ги гледа Барселона,неможел да го издржи притисокот од фановите на Интер во студиото:pos:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Го нема бате Филе вечерва,дома човекот сакал на мира да си ги гледа Барселона,неможел да го издржи притисокот од фановите на Интер во студиото:pos:
Еве ти го филе :vozbud: Од дома :pos2::pos2::pos2:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Аиии ебате Филе ебате=)),па добро де,втор дом му е тоа:pos:
Супер ова,ме изненади,ај може ке зема и изјава од некој фудбалер.xDD
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
1.043
Поени од реакции
182
Како бе во живо се јавува Филе од Ноу камп, а стадионот празен? 20:30 е.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Како бе во живо се јавува Филе од Ноу камп, а стадионот празен? 20:30 е.
Кај ќе ги пуштат 15 минути пред натпревар овие да снимаат за некоја емисија бе :) Ова пред саат време е сигурно, ако не и порано :)
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
1.043
Поени од реакции
182
Кај ќе ги пуштат 15 минути пред натпревар овие да снимаат за некоја емисија бе :) Ова пред саат време е сигурно, ако не и порано :)
Логично.
Ама на екран пишуваше „во живо“. И водителот најави „во живо“.
Што си мислат овие бе? Не е ова „Супер Ѕвезда“ :tapp:
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
1.043
Поени од реакции
182
Во секој случај оригинал им е идејата. Ама тоа „во живо“ не им требаше :) :smir:

Патем речено, Иван е 100 пати поинтересен од Филе. Барем според мене. Мнооогу го тупи оној Филе.
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Во секој случај оригинал им е идејата. Ама тоа „во живо“ не им требаше :) :smir:

Патем речено, Иван е 100 пати поинтересен од Филе. Барем според мене. Мнооогу го тупи оној Филе.
Филе кога ке се насмее од уво до уво ме нервира:tapp::tapp::tapp:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.252
Охоо..колку шо разбрав,утре ќе си иде до Мадрид..после пак назад у Барса ваљда у неделата...:)

Блазе му :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom