Шо прајте во WC?

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Денеска е денот на тоалетот??Епа кај нас ние тоа го викаме ден на дрвото
Ако ако... ќе стигнат вц шољите и кај вас... рано ви е.



Инаку... јас... дури функционираше мобилниот штракав пораки... сега весникот под мишка и терам.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Ако ако... ќе стигнат вц шољите и кај вас... рано ви е.



Инаку... јас... дури функционираше мобилниот штракав пораки... сега весникот под мишка и терам.
И ја со весникот најчесто се дружам во мојата канцеларија.Или има повеќе избор кога како.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Најчесто кога се олеснувам пишувам спортска,билтен читам,весници обавезно и тоа најчесто
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
си пеам побрзо да искочи :pos2:
 
Член од
27 август 2008
Мислења
291
Поени од реакции
9
Културно се воздигам со читање книги, списанија, весници а понекад и домачно си пишувам! Иначе викаат коа клечиш на чоља имач највеќе инспирација!







 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Читам почесто весници од сабајле, а еднаш ми се случи 50мин. прочитав околу 15стр. казнено право за колоквиум.:pos2:
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
Културно се воздигам со читање книги, списанија, весници а понекад и домачно си пишувам! Иначе викаат коа клечиш на чоља имач највеќе инспирација!
и во право се да ти кажам...
многу јаки идеи ми дошле на шолја :kez:
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Додека седам на шоља преку прозор ги слушам комшиите како урлаат по двор и си делат реплики од типот “умриии ега даде госпот да умрееш“, “мари пут.а ти мај.ина ја да ја е.ам“, “говедо некое дека са ми кондурите“ итн. И за час сум олеснет :salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom