Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.307
Нешто од Present Simple Tense да спомнеше, т.е. да користиш зборчиња што не завршуваат на -ШЕ .

Ибра предавник ? Кака што е тогаш ?
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Syn искрено брат шо не напнуваш.....дојде денес тука и не напна....дај бркај си работа
Ибра може нозе да му мие на КАКА и после со водата да се тушира....
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.307
Syn искрено брат шо не напнуваш.....дојде денес тука и не напна....дај бркај си работа
Ибра може нозе да му мие на КАКА и после со водата да се тушира....
Го поседуваш форумов па да кажуваш кој каде да постира ? Ме заболе мене за детските споредби чив бил поголем, дал на Кака или на Ибра, според цената со која беа платени, Ибра чинел повеќе, според начинот на кој заминаа, и двајцата испаднаа пичкетини со таа разлика што Интер доби адекватна замена, а во Милан остана озонска дупка во тимот . :toe:

п.с. Сасуке, не ти доликува Јувентус да ги нарекуваш ЈуБе, бар не тебе како фан на Милан .
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Syn искрено брат шо не напнуваш.....дојде денес тука и не напна....дај бркај си работа
Ибра може нозе да му мие на КАКА и после со водата да се тушира....
taka e i plus samo kaka ne go baci znakot na real...site peskiri se prodadoa...benzema,ronaldo,ibra...ovoj posledniov edvaj cekase da si odi,ne ni kaza ostavlajam te neka ti je srecno...:pos:.kaka kolku pati kaza:rossonero 4ever...i wanted to stay..ova ona...! FORZA MILAN ,aj ne rusete atmosfera sea !pozz sinterasi!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.307
Кака: Real es mi sueño
*sueño = сон

Ајт .
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.307
moze kazal taka ama i kaza deka e rossonero 4 ever...a ti bee???so ibra li???ve poeba site..aj mrs sea od tuka !:drk:
Аааа, тоа што изразувал вечна љубов на Милан а потоа вели пред 60 000 луѓе на Бернабе дека му било сон да игра за нив не го правело лицемерна пичкетина, типичен хипокрит, Ибра бил оној, предавнкиот . . . бем ти ретардиран став .

п.с. 2 офтопика тргнав, да не биде што, како, зашто .
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Онака само наминав во фан клубов да видам дали уште има навивачи на Милан.


Милито има врска со неговите комплекси и тоа многу. Сети се на негова последна утакмица против Милан. Ајт.
има и сегогаш ќе ги има :smir:
 
P

PewDiePie

Гостин
Сун ај ако сакаш биди барем малку проф во тоа што треба да го работиш,доста бришеш постови што тебе не ти одговараат или напушти го клубов и остај не нас фановите да си збориме за нашата страст МИЛАН или биди маж и поднеси ругање кое сам си го бараше.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.307
Сун ај ако сакаш биди барем малку проф во тоа што треба да го работиш,доста бришеш постови што тебе не ти одговараат или напушти го клубов и остај не нас фановите да си збориме за нашата страст МИЛАН или биди маж и поднеси ругање кое сам си го бараше.
Или со други зборови, остави ги офтопиците и навредите . . . епа ок, ке прекинам со превидите, ке почнеме со санкционирање, може ? Да бидам малку Проф во она што го работам, ок, ке го послушам твојот совет во иднина .
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.801
Поени од реакции
44.307
Ова твоево не е провокација????Ај биди реален,некој фан на Милан да пишуваше вакви работи во фан клуб интер одма ке јадеше бан
Не е провокација него реплицирање на оние кои ми велеа дека Кака вака викал за Милан, онака викал за Милан . Цитираното горе само ви укажува на тоа дека Кака е Хипокрит во оваа ситуација, исто како и Ибра .

п.с. Бобан : '' Me разочара фактот што Кака збореше за вечна љубов кон Милан, а сега вели дека сон му било да игра за Реал Мадрид '' - e на ова алудирав и јас .
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.901
Поени од реакции
23.296
Не е провокација него реплицирање на оние кои ми велеа дека Кака вака викал за Милан, онака викал за Милан . Цитираното горе само ви укажува на тоа дека Кака е Хипокрит во оваа ситуација, исто како и Ибра .

п.с. Бобан : '' Me разочара фактот што Кака збореше за вечна љубов кон Милан, а сега вели дека сон му било да игра за Реал Мадрид '' - e на ова алудирав и јас .

У праву си, и за мене кака е и пичка и предавник нешто исто ко Ибра, и Шева одма го бакна дресот на Челзи исти курац са свите, паре са у прашење не е името на клубот :smir:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Го поседуваш форумов па да кажуваш кој каде да постира ? Ме заболе мене за детските споредби чив бил поголем, дал на Кака или на Ибра, според цената со која беа платени, Ибра чинел повеќе, според начинот на кој заминаа, и двајцата испаднаа пичкетини со таа разлика што Интер доби адекватна замена, а во Милан остана озонска дупка во тимот . :toe:

п.с. Сасуке, не ти доликува Јувентус да ги нарекуваш ЈуБе, бар не тебе како фан на Милан .
moze kazal taka ama i kaza deka e rossonero 4 ever...a ti bee???so ibra li???ve poeba site..aj mrs sea od tuka !:drk:
Добро, ти читаш ли постови? т.е ги читаш ли го крај?

Син не го одрекува тоа дека Ибра е пичка и си замина од што и самиот незнае што сака. Напротив, јас мислам дека Ибра се поеба самиот себе, а не он на Интер.

Муабетот е дека Интер доби адекватна замена, Ето и + 50 милиони ти би ги нарекол како „пропадната инвестиција“? :pos2:
Помирисе со тој факт кој ти го пиша Син погоре. Ибра е заменет а од неговиот трансфер има + 50 милиона, а Милан е тој што што ги загуби Кака, Малдини и Карло а не донесе ни едно засилување. Озонска дупка, баш озонска дупка по заминувањето на Кака.:helou:
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Нека заврши трансфер периодов, нека почне сезоната па ќе коментираме.
Не само кењате.
Интер и Јуве се засилиле, Милан НЕ.

Ама Милан има за трошење околу 80м евра.
Интер се поеба со Ибра, него најмногу му одговара Сериа А.
А за тоа дали Ето е адекватна замена за Ибра тоа ќе видиме. . .
Милито ... Еден дриблинг испосран има, ја незнам како не го научија веќе. :pipi:
Може да бидат конкурентни ви Сериа А, а во Лига на Шампиони - НИКОГАШ.

За Јуве молим ...направија тим, земаа тоа шо им требаше + едно бекче ќе бидат топ.

:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom