Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Нормално дека ќе игра Кака.

Само не знам зошто игра Бекам:nerv::nerv:

Треба во игра да се стави Фламини!
Златен играч имаме, треба да е иднината на Милан, а не на негово место да игра некој посран манекен без врска од животот.:nerv:
Доста зборите за Бекам...
Остајте го што е манекен и ред други работи,нас не интересира што покажува на теренот а во првата средба со Рома изигра феноменално,затоа избегнувајте секаков вид коментари на адреса на Бекамчо:smir:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Не е повреден доби бан:wink: Не игра зс во купот со лацио му дал на некој лакт заборавив како се викаше и 3 утакмици ми се чини беше.:toe:
Да бе чера прочитав, ама заборајв опседнат сум со Кака, :toe:
 
Член од
30 ноември 2005
Мислења
9
Поени од реакции
0
Ги молам сите навивачи на Милан кои се страсни и знаат од срце да навиваат за милан да се потопишат во петицијата против трансферот на Кака во Сити..јас веќе го сторив тоа и плус собрав околу 70 други потписи...фала...

http://www.firmiamo.it/kaka

Помогнете да го пребродиме ова заедно..соберете колку што можете повеќе потписи...
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
А ја мислев ке пукам сеири вечер на нередите на Курва суд ама ништо:nesum:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Слушнавте ли како го најавија Кака?

СЕ неажив цел стадион на нозе браво браво росоњери
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Абиати

Замброта---------Малдини----------Фавали-------Јанкуловски

Бекам-------Пирло-------Амбро

Сидорф-------Кака

Пато

Одличен состав, одиме на победа.
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Луѓе што се деси?Како беше пречекан Кака?Ја трчаницата ја фатив ама пак стигнав 5минути покасно:(Ако има некој клип некаде после нека постира ве молам:(:smir:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Патооо!!
1-0
Супер гол на Пато.
Е ова ви се вика феномен!

Едит:Луцифер го гледаш Бекам4е?:pipi:
Колку е убаФ беее, лилааа.:back:
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Ги молам сите навивачи на Милан кои се страсни и знаат од срце да навиваат за милан да се потопишат во петицијата против трансферот на Кака во Сити..јас веќе го сторив тоа и плус собрав околу 70 други потписи...фала...

http://www.firmiamo.it/kaka

Помогнете да го пребродиме ова заедно..соберете колку што можете повеќе потписи...

И ја ќе се потпишам,иако не сум навивач на Милан,ама сепак ова што се случува со Кака,не ги допира само Милан,туку и воопшто целиот фудбалски свет,со оглед дека ако арапите успеат да го остварат тоа што го замислиле,тогаш тоа ќе биде глобален проблем,не само за Милан.И сигурен сум дека Кака не сака да си оди,ама страшната сума на пари која е во игра менува се.
 

DeepPurple

* Belly Fairy *
Член од
16 јануари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
10
Не сум би некој фан на Милан, ама Тоа што се случува со Кака да оди во Сити за пари, тоа е жално за фудбалот. Ова веќе со фудбалерите што одат во друг клуб за пари е жално, се уништува магијата на фудбалот. Се надевам дека Кака нема да оди во Сити. Сега имате добар резултат, и се надевам дека ке победите
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.257
Поени од реакции
8.359
Го мразам судијава интераш е одма се фати сега за жолт за бекам ако видовте не ни стигна го имаше дигнато картонот а и за пеналот педер жив е!

па подобро оној емерсон отколку бекам кретен е незнае да избаци топка цц
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Пато ѕвер за сега, алал да му е на детето, а гледам и Бекам е супер:wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom