Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Ау голоооооооооооов на Шева мадафака :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Surrender*

Soffro un po' ma almeno vivo
Член од
11 ноември 2008
Мислења
241
Поени од реакции
8
Голот на Шева беше фантастичен! А и сеедно што изгубивме,Милан баш и нејќат да се замарат со куповите :pos:
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
ааа што убав гол на Шева, убаво е да го гледам во црвено-црн дрес како се радува...ах добрите стари времиња:pipi:
но и заради Пандев не сме победиле... ај опростено му е а и он е македонче и единствен фудбалер од кого сакам да ја видам понекогаш топката во голот на Дида:kesa:

ај сеа чекам победа викендов:vozbud:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.252
Поени од реакции
8.338
Не ја глеав утакмицава бев на роденден еден другар ми пиша дека шева дал гол и збеснав и после поразот не бев разочаран конечно ми се оствари желбата да даде шева гол се надевам дека со катанија ќе функионира цел тим и ќе ги отвориме голов на шева е стварно добар се надевам дека ќе дава уште вакви и дај више анчелоти со катанија нека искочи со двајца напаѓачи по можност тоа да се шева и пато и испод 3 гола не сме не требало да искача анчелоти со кака рони и сидорф ама ај битно дида е за во прв состав !:helou:
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Ништо страшно... Битно е да сме први во серија А, нека не земат ни италјански куп ни уефа. Серија А ни е потребна!
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Сендерос ме запрепасти денес.Како да го видов Јап Стам во него.Мислам дека треба да почнат со Катанија.
:icon_lol:
Да те претрча Роки треба да си килајца :nesvest:

И гледам многу сте се радувале за голот на Шева... ја па ич
Во уефа даде еден гол после сите натпревари беше дибек, сеа пак даде гол ама пак мислам дека ќе биде дибек... ај може грешам, ќе видиме како ќе се покаже понатаму.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
леле еј не може да победиме да не ги фатила овие финансиска криза
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Со Катанија се надевам дека ќе добие шанса на голот Дида и Фламини прва постава.Напад Пато и Шева или Бориело доколку се опорави
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Бориело нема шанси да игра.Незнам зашто мислам дека Шева се враќа.
Исто така кога играше за Милан првиот пат имаше една криза кога не го ставаа во игра но кога ја доби шансата постигна гол и потоа почна да блеска во сиот свој сјај.Да се надеваме дека повторно се враќа!
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Bekam ke igra be........ Ako dojde januari (ja mislam deka i sega trenira so milan ama ke ima pravo na nastap od januari), ke igra samo februari i mart?:kesa:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Така мислам зеленаш.Јан,фев и март мислам дека ке настапува за Милан
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.436
Поени од реакции
47.200
И гледам многу сте се радувале за голот на Шева... ја па ич
Во уефа даде еден гол после сите натпревари беше дибек, сеа пак даде гол ама пак мислам дека ќе биде дибек... ај може грешам, ќе видиме како ќе се покаже понатаму.
На која минутажа и со кој среден ред позади него сакаш да не биде дибек бе мајсторе.
Во формации со Фламини,Гатузо и Емерсон сакаш да даде гол,или па од 80 минута да оправа за 10 минути сам,нешто што 80 минути не можеле 11 души да оправат.
Трета утакмица како стартер игра со Ронадињо и Кака втор гол,тоа е задоволително за играч што минативе 3 години едвај со топка се скрасил.
 
P

PewDiePie

Гостин
На која минутажа и со кој среден ред позади него сакаш да не биде дибек бе мајсторе.
Во формации со Фламини,Гатузо и Емерсон сакаш да даде гол,или па од 80 минута да оправа за 10 минути сам,нешто што 80 минути не можеле 11 души да оправат.
Трета утакмица како стартер игра со Ронадињо и Кака втор гол,тоа е задоволително за играч што минативе 3 години едвај со топка се скрасил.
Така е
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Да така е... не е Фламини крив што некој неможе голот да го погоди
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom