Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
10 април 2009
Мислења
146
Поени од реакции
9
да си ја кажам маката и јас :toe:. почнав тема ама нема одговор таму, па овде ми изгледа како почесто посетувано. каде можам да најдам слушалки како тампони што влегуваат подлабоко во увото? имаат гумичка на делот што влегува во уво. нешто слично како бубици за препишување ама со кабел.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
да си ја кажам маката и јас :toe:. почнав тема ама нема одговор таму, па овде ми изгледа како почесто посетувано. каде можам да најдам слушалки како тампони што влегуваат подлабоко во увото? имаат гумичка на делот што влегува во уво. нешто слично како бубици за препишување ама со кабел.
Има де ... за кој телефон ти треба ?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
ајде една помош и за мене ако може... сакам да земам телефон на постпејд до 6 000 највеќе приоритет ми е да има вифи и да е на Т мобајл.. ги гледав ценовнициве и ко шо гледам имам само 3 телефона на располагање и тоа

- T mobile Pulse Mini
- LG GT540
- SAMSUNG GT-S5620

искрено кажано овој самсунгов некако не ми праи кеиф незнам зашо се мислам помеѓу пулсот и ел џи то а од вас барам помош да ми кажете некој убав збор за нив.. прееска слушнав некој лоши муабети за т мобајл пулсот дека ако се расипел немало делови за нив дека ако ти падне еднаш ке се поздравиш со телефонот и слично а за ел џи то иам слушнато дека знае да се укочи сам од себе...

ај сеа вие помагајте и кажете перформанси на телефоните имаат андроид немаат делови батерија како држи и слично...
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.031
Поени од реакции
1.143
Aj ako moze pomosh pri izbor na eden od ovie telefoni:
LG P500 OPTIMUS ONE
Samsung GT-I5800
SE Xperia X10 mini
SE Xperia x8
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
i5800 vs x8 :)
Другиве ни за во канта не ги бива :)
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.031
Поени од реакции
1.143
A sto mu fali na LG-to? Spored kakakteristiki e najdobar i prv mi padna vo oci. Ima i najvisoka cena. :D
 
Член од
15 април 2009
Мислења
657
Поени од реакции
112
има ли шанси да користам wifi на SE c510i??? и како?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
ајде една помош и за мене ако може... сакам да земам телефон на постпејд до 6 000 највеќе приоритет ми е да има вифи и да е на Т мобајл.. ги гледав ценовнициве и ко шо гледам имам само 3 телефона на располагање и тоа

- T mobile Pulse Mini
- LG GT540
- SAMSUNG GT-S5620


искрено кажано овој самсунгов некако не ми праи кеиф незнам зашо се мислам помеѓу пулсот и ел џи то а од вас барам помош да ми кажете некој убав збор за нив.. прееска слушнав некој лоши муабети за т мобајл пулсот дека ако се расипел немало делови за нив дека ако ти падне еднаш ке се поздравиш со телефонот и слично а за ел џи то иам слушнато дека знае да се укочи сам од себе...

ај сеа вие помагајте и кажете перформанси на телефоните имаат андроид немаат делови батерија како држи и слично...
помош НИКОЈ ??
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Вака, Имам СЕ Г900... и проблемот е: коа ќе го поврзам со УСБ кабелот со компјутер пишува УСБ Device Not Recognized, зашо вака? Ај Not Recognized се јаде некако, ама од кога ќе го тргнам кабелчето телефонов целосно замрзнува... ни тач му работи, ни тастатура му работи, а за да проработи мора батеријата да ја извадиш и повторно да ја ставиш и од почеток да го уклучиш...Чаре?

има ли шанси да користам wifi на SE c510i??? и како?
па нема шанси. Телефонов нема WLAN како опција.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
G900та - прочисти го конекторот со 95% алкохол, ако неќе пробај со друг дата кабел. ако пак неќе - однеси го на сервис, треба да се отвори и да се провери конекторот да не е во спој. Софтвер не ти е.
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
a што мислите за кинеските верзии на сони ериксон Vivaz, Aino, nokia N96, iphone 4 и други се продаваат za 50-60 evra со една година гаранција
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
127
Поени од реакции
45
Ај да прашам и јас дали можам да користам интернет на LG GM360 и на T-mobile pulse mini???И ако може кој е подобар според вас???
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Имам Xperia X10 и можам да примам пораки ама неможам да праќам СМС. Дали знае некој како да ги наместам сетинзите за СМС, нели еден број имаше service provider или така нешто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom