Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

S

StormRage

Гостин
е народе кај има Флеш теми за СЕ да спуштам... ми досадие веќе стариве :pos2:
пишете пп воа ноа :)
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
Која ми е најефтина варијанта за нет?Ми треба за мсн,и проверување на некои сајтови ретко??Телефонот е T-Mobile Vairy Text...
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Која ми е најефтина варијанта за нет?Ми треба за мсн,и проверување на некои сајтови ретко??Телефонот е T-Mobile Vairy Text...
Си купи бе ? дај фали се каков е што е ? квалитет едно друго ??? има количини ?
 

zive_te

system a.d.m.i.n.........
Член од
9 април 2009
Мислења
386
Поени од реакции
4
Која ми е најефтина варијанта за нет?Ми треба за мсн,и проверување на некои сајтови ретко??Телефонот е T-Mobile Vairy Text...
http://www.t-mobile.com.mk/public/?id=21140716FF374333A4F5FD1539B31ECE
naevtina tie 99den 20mb ama ako sedis povece vreme na net malu tie (ako si po malce moze i da ti stigne ama da otvoras stranici preku operamini a ne od mobilniot Browserot inace otidoa tie 20mb za 20min
a 300mb za 300den ce ti stigne i ostane

i aj so sreca da se sluzis pa kazi neso kako mobilkata t-mobile
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
Си купи бе ? дај фали се каков е што е ? квалитет едно друго ??? има количини ?

Го порачив уште не ми стигнал но ми рекоа дека до другиот Вторник ќе го донесат.

http://www.t-mobile.com.mk/public/?id=21140716FF374333A4F5FD1539B31ECE
naevtina tie 99den 20mb ama ako sedis povece vreme na net malu tie (ako si po malce moze i da ti stigne ama da otvoras stranici preku operamini a ne od mobilniot Browserot inace otidoa tie 20mb za 20min
a 300mb za 300den ce ti stigne i ostane

i aj so sreca da se sluzis pa kazi neso kako mobilkata t-mobile
е фала друже ќе кажам W'n'W да ми направат ако нема направено,а за тоа мини опера можат ли они да ми го направат или е лесно т.е. може ли сам?

Фала :) ама уште не ми е стигната максиум вторник треба да биде во мои раце :) па ќе кажам што како

П.С.Со W'n'W ебади ќе може ли да користам или ВАП треба??

ФАЛА :)
 

zive_te

system a.d.m.i.n.........
Член од
9 април 2009
Мислења
386
Поени од реакции
4
Го порачив уште не ми стигнал но ми рекоа дека до другиот Вторник ќе го донесат.



е фала друже ќе кажам W'n'W да ми направат ако нема направено,а за тоа мини опера можат ли они да ми го направат или е лесно т.е. може ли сам?

Фала :) ама уште не ми е стигната максиум вторник треба да биде во мои раце :) па ќе кажам што како

П.С.Со W'n'W ебади ќе може ли да користам или ВАП треба??

ФАЛА :)
ne e tesko za operamini lesno ce snimis,
dokolku aktiviras W'n'W paket avtomatski se trosi od toj net ne wap, a ako nemas aktivirano W'n'Wpaket togaj trosi preku nego abaddyto
a bidejci ce kupuvas t-mobile mobil najverojatno ce ti bide podeseno GPRS 3G INTERNET
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Знае некој каде можам да најдам маска за Сони Ериксон W610ми треба итно !!!
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
Си го зедов телефоночево :) ми се допаѓа само уште не сум го научил како што треба.Има мини опера,интернетот бил подесен од т-мобиле и зимал 30денари 1МБ а тарифирал 10кб тоа баш не го разберав ама нема веза.Е сеа немам ебади туку имам едно палринго.Дали тоа е економично и како да се регистрирам и конектирам ќе земам ќе го скршам од прееска пробувам стално ми вика дека неможам да се конектирам....Фала :)
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
линк за download на јава за нокиа 5800 ХМ и за ебади исто така ако може:pipi:
 

zive_te

system a.d.m.i.n.........
Член од
9 април 2009
Мислења
386
Поени од реакции
4
Си го зедов телефоночево :) ми се допаѓа само уште не сум го научил како што треба.Има мини опера,интернетот бил подесен од т-мобиле и зимал 30денари 1МБ а тарифирал 10кб тоа баш не го разберав ама нема веза.Е сеа немам ебади туку имам едно палринго.Дали тоа е економично и како да се регистрирам и конектирам ќе земам ќе го скршам од прееска пробувам стално ми вика дека неможам да се конектирам....Фала :)
tolku tie netot zatoa ima paketcinja WnW za poevtino da ti bide a toa parlingo ne e kako sto treba
 

Kajgana Shop

На врв Bottom