Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
јас од исте би го одбрал Г800, евентуално W910 му конкурира, но во секој случај 5 мегапикселна камера е во прашање. :D освен тоа и најубав дизајн има од сите овие :)
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
јас од исте би го одбрал Г800, евентуално W910 му конкурира, но во секој случај 5 мегапикселна камера е во прашање. :D освен тоа и најубав дизајн има од сите овие :)
фалаа:pipi:
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.861
Поени од реакции
4.805
E pa ovaka mi podarija nokia 6131 donesena od usa na t mobile i nemozam ni eden rington da namestam osven defaultnite ne dava ni mp3 ni acc go vrzav i go apdejtuvav so nov soft od nokia sajtot no pak nesaka?
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Епа вака... Другар ми има мобилен Sagem my401C и секој пат кога пробува да го синхронизира со компјутер како Mass Storage Device го дава како Removable Disk ама кога ќе кликне на него пишува "Please Insert Disk in Drive I" . Шо Из Д Фак Со Ова ??
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Епа вака... Другар ми има мобилен Sagem my401C и секој пат кога пробува да го синхронизира со компјутер како Mass Storage Device го дава како Removable Disk ама кога ќе кликне на него пишува "Please Insert Disk in Drive I" . Шо Из Д Фак Со Ова ??
:pos2::pos2::nesvest:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Епа вака... Другар ми има мобилен Sagem my401C и секој пат кога пробува да го синхронизира со компјутер како Mass Storage Device го дава како Removable Disk ама кога ќе кликне на него пишува "Please Insert Disk in Drive I" . Шо Из Д Фак Со Ова ??
треба да стави мемориска картичка, телефонот работи само како кард ридер, за да отвори како флеш (римувабл диск) мораш да имаш мемориска картичка, било која големина - micro sd.
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Ok Фала !! =]
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Има ли софтвер или некој начин со кој може да се снима од вграденото радио? Прашувам за k750i.
 

ivanco

Herbie the Love Bug
Член од
17 јануари 2008
Мислења
175
Поени од реакции
0
Можам ли да сменам Win na pocket pc qtek 9090 телефонов има windows mobile 2003 , па да му ставам 5 или 6 , п.с. а некое антивирусце кај да најдам нема ништо free.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.496
Поени од реакции
5.478
Кој мобилен е подобар SONYERICSSON K550I - или - SONYERICSSON K530I

за К550 знам функције а за другиов незнам ако може и нешто подетални информации и во што се разликуваат ... ?
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Има ли софтвер или некој начин со кој може да се снима од вграденото радио? Прашувам за k750i.
колку што сум информиран, кога ќе ги приклучиш слушалките и да пуштиш на спикер, отиди во опцијата диктафон и снимај си без проблем.

Можам ли да сменам Win na pocket pc qtek 9090 телефонов има windows mobile 2003 , па да му ставам 5 или 6 , п.с. а некое антивирусце кај да најдам нема ништо free.
не сум сигурен за ставање, можеби некаде пред средина на април месец можам со сигурност да ти кажам.
фри нема, можеш крак или да си платиш

Кој мобилен е подобар SONYERICSSON K550I - или - SONYERICSSON K530I

за К550 знам функције а за другиов незнам ако може и нешто подетални информации и во што се разликуваат ... ?
и двата се тука некаде во функции на http://gsmarena.com/ imash detalni informacii za site modeli
 
С

Спенсер

Гостин
ej aj malku pomos??sakam nov tel, pa se mislam SAMSUNG D900 ili D900I??pozz
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
колку што сум информиран, кога ќе ги приклучиш слушалките и да пуштиш на спикер, отиди во опцијата диктафон и снимај си без проблем.
Сум пробал вака, не може, кога ќе се уклучи диктафонот автоматски се гаси радиото.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
ej aj malku pomos??sakam nov tel, pa se mislam SAMSUNG D900 ili D900I??pozz
D900I освен што има подобар изглед со лајсните на маската има + радио
меѓу овие два D900I, можеш и некоја нокиа да ставиш во листава ...
поздрав
 

ivanco

Herbie the Love Bug
Член од
17 јануари 2008
Мислења
175
Поени од реакции
0
ej aj malku pomos??sakam nov tel, pa se mislam SAMSUNG D900 ili D900I??pozz
Во врска со самсунзиве знам да ти казам дека треба да се утепас за да ставис игра внатре , треба некако да уплоудувас на нет со некое програмче па од таму да ти се прати во трелефон, доколку играш на тел не би ти препорачал , зборам за D900 , камерата вади убава слика али ако не ти се тресат рацете , значи и со најмал потрес не е тоа тоа сликата , за разлика од К810 каде сликата е перфектна за тоа сто го нуди камерата сум пробал дрзи картичка 1гб. Срекно :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom