Црна Гора и Македонија го признаа Косово!

ABC

“градител“
Член од
24 февруари 2005
Мислења
15.696
Поени од реакции
192
Е не, за последниот предлог на Нимиц ќе мислиме.

Ова е in бе друже.
Македонија може да чека:uvo:
Се разбира дека енергијата мора да биде насочена во друг правец,само не онаму каде што треба.Сега ни фалат уште едни Калаши за да си ги најдеме уште едни “брачеди“ од историјата кој си го смениле името,па отиде уште еден месец и еден “том“ од Капиталот по медиуми.:toe:
 
Член од
25 февруари 2006
Мислења
254
Поени од реакции
28
Јас сум 100 проценти МАКЕДОНЕЦ за разлика од вас патени искомплексирани македончиња кои се восхитуваат на срвите и причаат српско-хрватски :) во секоја ебана прилика...

Косово со 95 проценти косовари не знам што ќе им е на Срвија...го продадоа само не се кажува кој ги лапна парите! И сега да им го вратат, што ќе му прават? Кој нормален ќе оди да биде власт таму? :)

Македонија си има свои интереси и не треба мадето да ја боли за српските луди усијани глави. Имаме и ние еден куп косовари донесени од БЦ во земјава, па така мораме да си ги истераме нашите воденици...тие нивните, ние нашите...заедно...Друг начин нема.

Тоа ти е исто, кога во зима и мачето и кучето ќе спијат заедно гушнати...

Врти сучи со нив сме опкружени, мораме да тераме муабет. А муабетот со срвите се покажа одамна...

-1991 одземено сето оружје од земјава
-1997 признавање на Македонија, дури после 6 ебани години
-контстантни сопки, заебанции, цркви, мркви попови...

Тоа е тоа. Вие свирете колку сакате.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.561
Поени од реакции
6.675
Ме интересира Србите како ке реагираат....:kesa:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Неможеа да се соберат да се договорат како луѓе за името, Црвенкоски вика ова, Груески се циничи нешто, а сега што? Експресно донесена одлука за признавање на Косово.Еее ова било и ќе биде, тоа е во нашата днк, зами да си забиваме нож во грб и да се шпионираме!
 
Член од
27 август 2008
Мислења
299
Поени од реакции
49
Додека е отворен ЗЕГИН зимајте маст за мачкање од утре почнува тапшањето на рамото од страна на САД.
мислам дека после сиот вазелин што го купивме, маста треба да ни ја дадат гратис!!! :raz:
 

TMPO

Obraz
Член од
31 октомври 2007
Мислења
1.728
Поени од реакции
26
:tapp:
Јас сум 100 проценти МАКЕДОНЕЦ за разлика од вас патени искомплексирани македончиња кои се восхитуваат на срвите и причаат српско-хрватски :) во секоја ебана прилика...

Косово со 95 проценти косовари не знам што ќе им е на Срвија...го продадоа само не се кажува кој ги лапна парите! И сега да им го вратат, што ќе му прават? Кој нормален ќе оди да биде власт таму? :)

Македонија си има свои интереси и не треба мадето да ја боли за српските луди усијани глави. Имаме и ние еден куп косовари донесени од БЦ во земјава, па така мораме да си ги истераме нашите воденици...тие нивните, ние нашите...заедно...Друг начин нема.

Тоа ти е исто, кога во зима и мачето и кучето ќе спијат заедно гушнати...

Врти сучи со нив сме опкружени, мораме да тераме муабет. А муабетот со срвите се покажа одамна...

-1991 одземено сето оружје од земјава
-1997 признавање на Македонија, дури после 6 ебани години
-контстантни сопки, заебанции, цркви, мркви попови...

Тоа е тоа. Вие свирете колку сакате.
Ti si obicen mis sto koga treba e vo dupka e sega najde da pametuva za nesto pod nikot nacionalista, nemas ti pojma od nacionalizam. Albanska sluga kako i ova vlada, ova ne e vo nas interes tuku zatoa dojde Gates vo drzvata.
Gubime eden od trite najgolemi partneri na trgovija zaradi vie da imate tekstovi i vetuvanje od eu da mozite da drkate po forumi i da mislite deka vi se sojuznici.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Македонијо, до кога ќе те ебат внатрешни гнили мозоци?
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Има една работа, онака лоша, ептен лоша ако ја имаш како особина, а тоа е да се радуваш на туѓа несреќа повеќе одколку на сопствената среќа. Име за ова болест немам, ама повеќето тука ја имате ова грозна особина.
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
ајдеее спремајте се за војна :pos2:


п.с. спремте се спремте се четнициииии!!! :pos2:
 
Член од
8 август 2007
Мислења
1.541
Поени од реакции
48
:tapp:
Ti si obicen mis sto koga treba e vo dupka e sega najde da pametuva za nesto pod nikot nacionalista, nemas ti pojma od nacionalizam. Albanska sluga kako i ova vlada, ova ne e vo nas interes tuku zatoa dojde Gates vo drzvata.
Gubime eden od trite najgolemi partneri na trgovija zaradi vie da imate tekstovi i vetuvanje od eu da mozite da drkate po forumi i da mislite deka vi se sojuznici.
Сега Антонио Милошоски има прес-конференција (изјави дека владата го признала Косово) и еден новинар му вика: Се збори дека вчера Гејтс ви донесе готови изјави и за Македонија и за Црна Гора. :pos2:
А Милошоски вика: ние самостојно ја донесовме одлуката. :tv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom