boogeyman
Поени од реакции
48

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Кој на кого е пациент само? Нешто бегаш од секоја дискусија?:)
  Со вас ќе се замараме во април и на завршниот турнир, дотогаш ако сакате и ЛШ освојте ја ;)
  boogeyman
  boogeyman
  убаво е што се препознаваш и шетај куре
  Ima nekoja moznost za vrabotuvanjeto za koe pituvas,ama zavisi na kakvo rabotno vreme vece si osiguran. Toa se regulira so zakon za rabotni odnosi. Ti pisav, deka moze da si vraboten na 2 mesta so po 4 casa rabotno vreme.
  Pozdrav
  За секој трансфер треба линк. Сите постови без поткрепа од линк ќе бидат избришани.
  Декемвриска пача....хахахахахах, штета не можам репутац. да ти дадам, кочи дугмето. Добра фраза инаку. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom