Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Unknown Artist

I reject your reality and substitute my own.
Член од
16 ноември 2007
Мислења
322
Поени од реакции
15
Дете прво читај пред да постираш.
Билдај мислења во Фан клуб Милан и Челзи и трескај глупости. :tapp:
Од вакви како тебе ми се одмилува да доаѓам на форумот. Што е толку страшно ако не видел дека некој претходно го има напишано, ако ништо друго не оставил линк како тебе, туку барем малку се потрудил поубаво да ја пренесе веста. Или ти ги имаш екслкузивните права?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.633
Поени од реакции
11.251
Од вакви како тебе ми се одмилува да доаѓам на форумот. Што е толку страшно ако не видел дека некој претходно го има напишано, ако ништо друго не оставил линк како тебе, туку барем малку се потрудил поубаво да ја пренесе веста. Или ти ги имаш екслкузивните права?
ШшШшШшШшШш!
Нит му е прв пат, нит па прва тема на која касни со постирање. :pusk:
 
Член од
17 февруари 2009
Мислења
728
Поени од реакции
60
Мислам дека Манчестер ке одпадне во 1/4 фин.

А кој грантира дека знаеш точно да мислиш?
Од каде толку контраши денес. Добро не ви е интересно на вашите фан клубови па секој доаѓа тука да се истресе.
И ајде што сега, мислите имате аргументи да кажувате дека Манчестер се слаби дека ќе испадне во 1/4 финале. Да не сте вие Нострадамуси, па се што знаете. Што мислите тука ќе водите психолошка војна со Манчестер?
 

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Од вакви како тебе ми се одмилува да доаѓам на форумот. Што е толку страшно ако не видел дека некој претходно го има напишано, ако ништо друго не оставил линк како тебе, туку барем малку се потрудил поубаво да ја пренесе веста. Или ти ги имаш екслкузивните права?
“Експерту“ таа вест беше стара два дена и тој ја уништува прегледноста на Фан клубов со тоа што постира со copy - paste, поради такво спамирање беше баниран од форумов 7 дена, изгледа не извадил поука од тоа.

Поубаво се потрудил? Па зарем не е доволно само линк да се постира. За такво нешто друго си постојат веб сајтови каде може да се прочита веста. :tapp:
 
Член од
17 февруари 2009
Мислења
728
Поени од реакции
60
Добро кажува манутд. Или само линк нека се стави (може насловот да се препише), па вестта ќе се прочита од матичната страница, или нешто свое искоментирајте. Сите можеме да кликнеме на линкот и да видиме. Не мора само да се полнат страници. А мислам дека секој треба да ги става сите линкови (не не и да ги повторува), со вести за манчестер како сите би биле подобро информирани за тоа што најново се случува со клубот. Заедничко на сите фанови тука на Манчестер ни е тоа што сакаме да бидиме во тек со се што се случува со Манчестер. Секоја информација е добредојдена без разлика дали ќе биди од линк или од сопствен коментар.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
“Експерту“ таа вест беше стара два дена и тој ја уништува прегледноста на Фан клубов со тоа што постира со copy - paste, поради такво спамирање беше баниран од форумов 7 дена, изгледа не извадил поука од тоа.

Поубаво се потрудил? Па зарем не е доволно само линк да се постира. За такво нешто друго си постојат веб сајтови каде може да се прочита веста. :tapp:
Ај без многу расправии, дај да си водиме нормална дискусија.
читајте поназад кој што има постирано но ако некој објавил стара информација не треба да се расправаме меѓу себе!
Ајде малку посмирено:smir:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Кога сме кај Кики, секси цвик:icon_cool:icon_cool

ОТКАКО НЕ КУПИЛ ВЕСНИК ОД БЕЗДОМНИК
Роналдо добил плуканици на "бентлито"
Откако Кристијано Роналдо одбил да купи весници кои ги издава задруга на бездомниците од Манчестер, колпортерот се обидел да го плукне и да го предизвика на физичка пресметка. Фудбалерот на Манчестер ја одбегнал плуканицата на растревожениот бездомник, но затоа неговото "бентли" добило бесплатно туширање.
Повикот за физичка пресметка Португалецот го игнорирал и заминал до првата автопералница, пренесува германски "Билд".

Бездомникот бил изиритиран од сознанието дека човек кој вози автомобил од 110.000 евра нема солидарност да го плати весникот од 1,62 евра.
Во неодамнешнот ФА куп-дуел помеѓу Манчестер и Дерби каунти, 24-годишниот Роналдо плукна кон противничкиот играч Роби Севиџ, кога овој не го ни забележа тоа.

Секси цвик
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Кога сме кај Кики, секси цвик:icon_cool:icon_cool

ОТКАКО НЕ КУПИЛ ВЕСНИК ОД БЕЗДОМНИК
Роналдо добил плуканици на "бентлито"
Откако Кристијано Роналдо одбил да купи весници кои ги издава задруга на бездомниците од Манчестер, колпортерот се обидел да го плукне и да го предизвика на физичка пресметка. Фудбалерот на Манчестер ја одбегнал плуканицата на растревожениот бездомник, но затоа неговото "бентли" добило бесплатно туширање.
Повикот за физичка пресметка Португалецот го игнорирал и заминал до првата автопералница, пренесува германски "Билд".

Бездомникот бил изиритиран од сознанието дека човек кој вози автомобил од 110.000 евра нема солидарност да го плати весникот од 1,62 евра.
Во неодамнешнот ФА куп-дуел помеѓу Манчестер и Дерби каунти, 24-годишниот Роналдо плукна кон противничкиот играч Роби Севиџ, кога овој не го ни забележа тоа.

Секси цвик
Да секси е цвикот и дај не замарај, ако имаш нешто за фудбал може да дискутираме, не овдека трач вести ми постираш:tapp:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Да секси е цвикот и дај не замарај, ако имаш нешто за фудбал може да дискутираме, не овдека трач вести ми постираш:tapp:
Зар Роналдо не е фудбалер? Мене вакви вести ми се поинтересни одколку срањата што идат од 24фудбал и тн.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Зар Роналдо не е фудбалер? Мене вакви вести ми се поинтересни одколку срањата што идат од 24фудбал и тн.
Да, фудбалер е, ама ова нема никаква врска со фудбалот:toe:
 
G

Gray Foxx

Гостин
Да, фудбалер е, ама ова нема никаква врска со фудбалот:toe:
Има врска со неговиот живот и наводните испади кое е доста поинтересно одколку да прочитам по 100 пат дека ке оди во Реал летово.
Иначе ако ова е точно, срам да му е. Потекнува од сиромашно семејство и знае како е, а не можел да оддели 2 фунти.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Има врска со неговиот живод и наводните испади кое е доста поинтересно одколку да прочитам по 100 пат дека ке оди во Реал летово.
Иначе ако ова е точно, срам да му е. Потекнува од сиромашно семејство и знае како е, а не можел да оддели 2 фунти.
А можеби немал во него, можеби ги носел само кредитните картички, не може со сигурност да знаеме.
Ама нема врска, GLORY GLORY MAN UNITED!
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
А можеби немал во него, можеби ги носел само кредитните картички, не може со сигурност да знаеме.
Ама нема врска, GLORY GLORY MAN UNITED!

Брат мн. амерички филмови глеаш ... СИгурно само кр. картички имал ... Што кој кур зимал новина ондак ?

И се согласувам со постот над мене .... Ако ова е вистина -Срам треба да му е .... Нека му текне он како растел ... Арогантен смрдеж
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.550
Поени од реакции
22.305
Добро сега ,, Роналдо не требало така да постапи се изненадив кога прочитав..
Можеби како што кажа Чомбе немал пари во него:toe:(и тоа се случува).
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom