Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2009
Мислења
54
Поени од реакции
8
Јас знам дека Манчестер и тим кој ретко прави грешки при изборот на играчи.
Сите знаеме дека голманите стануваат поквалитетни со текот на годините така да и Фостер и Кушчак се уште млади и има време за нив да се профилираат во одлични голмани.Кој е поквалитетен знаат само во Манчестер.
А за киксови прават сите па дури и ВДС може да се каже дека по негов кикс го прими голот од Аурелио од слободен удар,бидејќи го имам гледано како бранел такви удари.
Јас мислам дека дури по заминувањето на ВДС,Фергусон би требало да купи уште еден голман бидејќи играме во многу натпреварувања и се е можно да се случи и не треба да се остави да играме само со еден голман ако другиот се повреди.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
до дека е на голот ван дер сар не треба да му ја секираме за неговата замена...
кога ке се пензионира тогај ке ја лагаме...
и фостер и кусчак се добри голмани
во сабота мислам оти лесно ке ги земаме 3 бода... ке ги згазаме на фулам...
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
382
Поени од реакции
25
Би требало да го победиме Фулам и повторно да влезиме во таа одлична серија бес порас во Премиер Лигата.:violent1::violent1::violent1::violent1::violent1::violent1:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
во сабота од колку часот ке се игра и ке не дават ли некаде? :smir:
 

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
во сабота од колку часот ке се игра и ке не дават ли некаде? :smir:

Играме во 16 часот ама нема да не дават на тв како и секогаш,ке ги дават Челзи-Тотенхем која е поинтересна и понеизвесна од Фулам-Манчестер Јунајтед.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
можеби вам поинтересна ви е челзи - тотенхем но мене најионтересни ми се секогаш утакмиците на манчестер без разллика со кој игра! :toe:
 

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
можеби вам поинтересна ви е челзи - тотенхем но мене најионтересни ми се секогаш утакмиците на манчестер без разллика со кој игра! :toe:
И мене ми се интересни ама зборот ми беше дека штом ја дават таа на тв е поинтересна според нив,а јас секако ке гледам Манчестер на нет:toe:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
можеби вам поинтересна ви е челзи - тотенхем но мене најионтересни ми се секогаш утакмиците на манчестер без разллика со кој игра! :toe:
Добро де..и шо сеа?Реално поинтересна е Челзи отколку Јунајтед.



Сеа прочитав овој и пенал утнал бе :uvo: 4 гола од лев бек замислете :pos:

Ако некој сака линкови за download пишете на ПП.

Усеин Болт ќе трча во улична трка во Манчестер
Светскиот рекордер во 100,200 и 100 пати по 400 метри ќе трча во уличната трка Great CityGames на 17 Мај.Ова патување истотака ќе му даде шанса да го посети Олд Трафорд заедно со неговиот омилен тим Манчестер Јунајтед,како што објави Telegraph ќе одржи тренинг сесија со неговиот омилен играч Кристијано Роналдо.

Еве ги и новите Nike копачки







Кој и да се падне од овие ќе биде интересно :)
 
N

navivacka

Гостин
Добро де..и шо сеа?Реално поинтересна е Челзи отколку Јунајтед.



Сеа прочитав овој и пенал утнал бе :uvo: 4 гола од лев бек замислете :pos:





Еве ги и новите Nike копачки

Нема сомневање дека Фабио ке биде наскоро во првиот состав на Јунајтед,игра одлично,и дека Ферги не згрешил во неговото земање во Јунајтед,би можел Ферги да го искористи добро...невиден талент е исто како и Рафаел...

А копачките на Кики се убави...на убав човек се му стои убаво:toe:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
Добро де..и шо сеа?Реално поинтересна е Челзи отколку Јунајтед.



Сеа прочитав овој и пенал утнал бе :uvo: 4 гола од лев бек замислете :pos:

Ако некој сака линкови за download пишете на ПП.

Усеин Болт ќе трча во улична трка во Манчестер
Светскиот рекордер во 100,200 и 100 пати по 400 метри ќе трча во уличната трка Great CityGames на 17 Мај.Ова патување истотака ќе му даде шанса да го посети Олд Трафорд заедно со неговиот омилен тим Манчестер Јунајтед,како што објави Telegraph ќе одржи тренинг сесија со неговиот омилен играч Кристијано Роналдо.
јас знам дека челзи е поинтересна но велам дека на мене јунајтед со која и да игра ми е најинтересна!а во врска со копачките најмногу ми се допагаат зелените и сиините!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Усеин Болт ќе трча во улична трка во Манчестер
Светскиот рекордер во 100,200 и 100 пати по 400 метри ќе трча во уличната трка Great CityGames на 17 Мај.Ова патување истотака ќе му даде шанса да го посети Олд Трафорд заедно со неговиот омилен тим Манчестер Јунајтед,како што објави Telegraph ќе одржи тренинг сесија со неговиот омилен играч Кристијано Роналдо.

Еве ги и новите Nike копачки







Кој и да се падне од овие ќе биде интересно :)
Новите копачки се COOL, се надевам дека ќе ги носи на натпреварот со Фулам, а за ждребот нема лесен противник во нокаут фаза така да нека падне кој било:helou:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.635
Поени од реакции
43.391
Новите копачки се COOL, се надевам дека ќе ги носи на натпреварот со Фулам, а за ждребот нема лесен противник во нокаут фаза така да нека падне кој било:helou:
Сите го сакаме Ливерпул во /14 финале,заради одмазда..Сепак мене би ми било убаво ако се паднеме со Порто,а Баерн да игра со Виљареал,па победникот од нив да се сретне со победникот од нас и Порто во 1/2 финале...Добра фантазија имам нели?:smir:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Па сите ги носеа минтатото коло.Ибра,Пато,Роналдо...:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom