Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Резултатот на полу-време е ОК, али играта и шансите на Интер мн. ме плашат ..
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
Добро е за сега, ама мора Парк да влезе според мене, пак не штима се најдобро...али задоволен сум од 1-то полувреме.
е на кој на местото да влезе парк!средината е добра!можеби на бербатов ама не би сакал да се повлечеме!ако го вади берба подобро да го става тевез!:toe:
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Парк или Тевез да влезат.Бербатов некако слабо,а средниот ред не функционира толку добро без Парк.
Сепак,до кај 65-70 тешко дека би менувал нешто Ферги :toe:

Одиме на победа ! :vozbud:
 

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
Лелеееееее:vozbud:на секоја шанса на Интер го менев каналот, ц ц ц оти вака правете бе...зашто се повлекувате кога може да се казни тоа...Ибрахимович покажа заби а овие што прават...свака му част на ВДЦ,ми олесни со одбранувањето,второто полувреме треба да напагаме цело полувреме и да не се повлекуваме,се надевам на ДОБРА игра од одбраната и секако на Роналдо и на Руни зашто не се забележителни речиси...добро беше голчето на Вида.
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.510
Поени од реакции
2.351
Аууууууу да можам да го видам О Ши негде сега би го утепал.....Ауууу која шанса ја промаши срамота......Ај ке победиме ...........................
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.684
Поени од реакции
9.310
е на кој на местото да влезе парк!средината е добра!можеби на бербатов ама не би сакал да се повлечеме!ако го вади берба подобро да го става тевез!:toe:
Сети се, 2-3 контри ни тргнаа поради што во средината ја заборавија топката...На многу наврати Маикон влезе од десно, а ако игра таму Парк нема шанси да помине...:smir:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
Аууууууу да можам да го видам О Ши негде сега би го утепал.....Ауууу која шанса ја промаши срамота......Ај ке победиме ...........................
ошеј требаше да му додаде на бербатов горе!тоа беше чист гол!и празна статива ако промашеше берба тогаш ке го стрелав! :smir:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.635
Поени од реакции
43.395
РОНАЛДОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!
БРАВОООООО!!!
4та мин од втор дел..Хахахахахахахахаха,Супер асистенција на Руни!
 
В

Вори

Гостин
Како што реков!Два или три гола во мрежата на Интер.Погодив!Честито 1/4 финале,да даде Господ да не се паднеме меѓу себе.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
тоооооооо мајстореееее браво браво браво гоооооооооооооооооол роналдооооооооооооо има ли крај на добрата игра на јунајтед? :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::smir::smir::smir:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Топ резултат и топ игра барем за поголемиот дел од првото полувреме. На крајов малку киксавме ама тоа ќе го среди Ферги сега на полувреме. Сега на почетоков на второво да се даде уште еден брз гол и да се одмараме за во сабота со Ливерпул.
Сам се цитирам. Што кажав брз гол треба, брз гол дојде. Браво за руни и рони.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Честито иако е прерано,се надевам дека со нас нема да се паднете...:helou:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.635
Поени од реакции
43.395
Фала за честитките иако мислам дека е прерано..А морам да признаам ИМАМЕ СРЕЌА!!!Пречка и статива имаа...Леле овој Берба што промаши,ајде јас го сакам Тевезито да влезе на негово место..
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
48
Поени од реакции
4
UNITED till I die
NAjbolje tim na site vreminja
There's no one better
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom