Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Уште малку имате до почетокот. Од мене имате со среќа ама ќе биде многу тешка утакмица. Не дај боже Интер прв да даде гол после на Манчестер ќе му биде ужасно тешко да даде два, ама ок се е можно.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
9.375
Ајде се ближи почетокот. Се надевам дека ќе одиме понатака...Со среќа ЃАВОЛИ!!
 

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3
Кој и да игра, се надевам на победа па да славиме подоцна...Напред Ѓаволи:vozbud:Со срека,да го наполниме Цезар со голови...
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.911
Поени од реакции
1.320
Ајде ѓаволи со среќа нека ни е,се надевам на победа.Сега сами за себе одлучуваме.И да тепаме и да изгубиме,секат:

LONG LIVE UNITED
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
нц нц нц, ви иде со италијанциве на почеток на натпревар :)
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
е ми го напрај меракот србинов. браво само така
 

kamiSKaZI

Io Sono Interista
Член од
31 јануари 2007
Мислења
543
Поени од реакции
34
Ок полувреме, дури и поинтересно од што очекував. Ќе има многу битка до крај па кој има појше среќа нека иде даље.
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Јако ова:)

За првото полувреме, од резултатот сум задоволен, од играта не.Одбранава си рече ееј непобедливи сме, можеме да си стоиме така и нема да примаме голови.Мора да се заангажираат повеќе, цел тим.
Долго време ми се нема случено на момент да ми престанат сите функции во телото како при шансите на Ибрахимовиќ и Станковиќ.Ме смрзнаа скроз:)
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Топ резултат и топ игра барем за поголемиот дел од првото полувреме. На крајов малку киксавме ама тоа ќе го среди Ферги сега на полувреме. Сега на почетоков на второво да се даде уште еден брз гол и да се одмараме за во сабота со Ливерпул.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom