Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
Блекбурн игра добро оваа сезона и тоа што се во добра форма и нивната победа од минатото коло,може да биде од полза за нас.Мислам друга ќе беше ситуацијата ако тие изгубеа и сега ќе м беше потребна победа и на нив(не дека сега не им е) за поголема самодоверба за понатаму,вака мислам дека ние сме тие што ќе ги спуштиме на земја.Ако одиграме како што треба,не може никој да не запре.Само доверба во Ферги и играчите,знаат тие како треба.:smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ван Дер Сар ќе се врати во холандската репрезентација против Исланд и Норвешка. Маартен Стекеленбург се повредил, ќе паузира 6 недели, па го викнале ВДС.
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
А дали е сигурно дека Ван дер Цар прифатил???
Дека се откажа,па не ми се верува да го повлекол тоа,дури и во ваква ситуација.:toe:
 
N

navivacka

Гостин
абе 1 гол 2 гола не е важно,само 3те поени да се наши.Секако да напаѓаме уште од самиот почеток...А супер што СКОЛСИ и ФЛЕЧЕР потпишаа за МАН УТД.ПОЗЗ:smir:
 
N

navivacka

Гостин
За ВДС колкушто знам човекот не мора да се преоптоварува многу да брани и за репрезентацијата.Недај боже да се повреди и што ке се прави без него?
 
Член од
8 март 2007
Мислења
1.405
Поени од реакции
20
Не сум многу упатен со форумов.Каде ви се другите страни?Нели бевте со најмногу мислења
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
Ова можеби му е последна сезона,ама имаме добри талентирани голмани кои што можат да го заменат.:smir:
А во последно време Ван дер Цар и не е баш она што беше...:nesum:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Не сум многу упатен со форумов.Каде ви се другите страни?Нели бевте со најмногу мислења
Оди на прва страница на фан клубов и ќе ти се разјасни... И УШТЕ СМЕ СО НАЈМНОГУ :baeh: :smir:
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
Шучур еднаш да ја давет овие од А2 на ТВ, а и ќе ја даваат на уште 2 други. :)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.670
Поени од реакции
11.393
Ван Дер Сар ќе се врати во холандската репрезентација против Исланд и Норвешка. Маартен Стекеленбург се повредил, ќе паузира 6 недели, па го викнале ВДС.
Малер еј!
Требаше да се врати за со Македонија, баш сакав да го видам.

Инаку, мој тип за утре 1-3.
 
N

navivacka

Гостин
Kako баш сега да се врати кога Холандија гостуваше во Македонија?баш е тоа малер сакав да го видам во живо и јас ама тоа ти е тоа...ма :nenene:е фер...баш сега им текнале да го викнат...мој тип е 0-3
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Малер еј!
Требаше да се врати за со Македонија, баш сакав да го видам.

Инаку, мој тип за утре 1-3.
Kako баш сега да се врати кога Холандија гостуваше во Македонија?баш е тоа малер сакав да го видам во живо и јас ама тоа ти е тоа...ма :nenene:е фер...баш сега им текнале да го викнат...мој тип е 0-3
Требало да одите претходниот пат кога беше Холандија тука, кога изигравме 2-2. И Ван Нистелрој беше во составот и мислам дека тогаш беше член на Јунајтед. Јас бев тогаш, ги видов двајцата. :pipi:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.927
Поени од реакции
1.337
Уф како не поминаа тие Левски па да се паднеа со манчестер у група место аалборг па после шо сака нека е идам у бугарија!Животна желба ми е да глеам Манчестер vs Челзи на OT :pipi:
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
700
Поени од реакции
25
Уф како не поминаа тие Левски па да се паднеа со манчестер у група место аалборг па после шо сака нека е идам у бугарија!Животна желба ми е да глеам Манчестер vs Челзи на OT :pipi:
Мене тоа ми е аџилак. Еднаш во животот мора да одам да гледам натпревар на ОТ и тоа некое дерби со челзи или ливерпул.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom