MSN Messenger и се околу него

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Да :vozbud: Незнам што е толку тешко да пишеш во Run вака:

shutdown -s -t 5 -c "Password Hack"

и ќе ти се отвори од Microsoft еден прозор и моеш да праиш што сакаш :vozbud:
Абе дечко јас не прашав КАКО туку прашав ДАЛИ. И совет, не се прави паметен. Ајт поздрав.
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Абе дечко јас не прашав КАКО туку прашав ДАЛИ. И совет, не се прави паметен. Ајт поздрав.
Уфф... ти хакерот... па сеа бараш другари заедно да хакирате ? :pos: Чим така сори... само немој да ми го хакираш МСН-то жити се :vozbud:
 

McMurphy

натчовек
Член од
14 ноември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
33
aj pls resenie za toa so mi se diskonektira msnto od so moze da e pls help
SkyDriver???
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
aj pls resenie za toa so mi se diskonektira msnto od so moze da e pls help
SkyDriver???
Хмм... чудно, еден акаунт се си е нормално, а на другиот да те дисконектира :/ Таа верзија на MSN на многу им направила проблеми такада ништо чудно и да е нешто до самиот MSN. Мислам дека би ти било боље да си инсталираш 8.5 или 8.1 бар ќе знаеш нема да имаш проблеми. Јас 8.1 користам и мука немам со MSN-во. Иначе за твојов проблем, ако интернетот ти е во ред и ако не ти јавува никаков ерор, тогаш незнам што би можело да биде :toe:
 
Член од
19 јануари 2008
Мислења
27
Поени од реакции
11
Никој не ми одговори на постот, па ке бидам досаден и ке ви го постирам пак :D Значи имам проблем со Windows Live Messenger 9.0... Кога и да пробам да се вклучам ми јавува некаков error т.е. Don't send на некакво Windows Live Communications Platform. Ако го оставам don't send-от во позадина, мсн-то работи без проблем, а со 8.5 верзијата не ми се појавува овој error. Знае некој решение?
 

McMurphy

натчовек
Член од
14 ноември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
33
Хмм... чудно, еден акаунт се си е нормално, а на другиот да те дисконектира :/ Таа верзија на MSN на многу им направила проблеми такада ништо чудно и да е нешто до самиот MSN. Мислам дека би ти било боље да си инсталираш 8.5 или 8.1 бар ќе знаеш нема да имаш проблеми. Јас 8.1 користам и мука немам со MSN-во. Иначе за твојов проблем, ако интернетот ти е во ред и ако не ти јавува никаков ерор, тогаш незнам што би можело да биде :toe:
aha fala 8.5 ke e

Никој не ми одговори на постот, па ке бидам досаден и ке ви го постирам пак :D Значи имам проблем со Windows Live Messenger 9.0... Кога и да пробам да се вклучам ми јавува некаков error т.е. Don't send на некакво Windows Live Communications Platform. Ако го оставам don't send-от во позадина, мсн-то работи без проблем, а со 8.5 верзијата не ми се појавува овој error. Знае некој решение?
ako ti e od filehipppo slegnat ne ti treba site se zalat
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Абе незнам што ви менува да користите 8.5... вака со 9ката само проблеми повеќе си правите. Има некои случаеви каде што се океј си работи... ама голем број корисници се жалат од 9ката... такада земете си 8.5 или 8.1 и мука ќе немате.
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Уфф... ти хакерот... па сеа бараш другари заедно да хакирате ? :pos: Чим така сори... само немој да ми го хакираш МСН-то жити се :vozbud:
Абе паразит, не се прави паметен ти реков еднаш. Ниту сум рекол дека сум хакер ниту ќе се правам манга тука на форум, те гледам арогантно одговараш, сирот си стварно. Ајт поз.
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Абе паразит, не се прави паметен ти реков еднаш. Ниту сум рекол дека сум хакер ниту ќе се правам манга тука на форум, те гледам арогантно одговараш, сирот си стварно. Ајт поз.
Друже, за таквите како тебе иам една интересна работа :icon_lol: "Everybody hates me because they can't be more then me." :baeh: Епа сеа трпи си го ова и не умарај на темава со глупости. Xакирање ќе бараш у хакерско друшто, а не на кајгана Ок ? Имаш профили и ПП ако имаш нешто да кажеш.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Што е проблемот денес што нема мсн до мене нешто или адсл от ебава работа
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Што е финтава со ова новото мсн...Неке да се логира...:toe:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Некој error ти дава при логирањето ? Инаку кај мене е во ред цел ден (исто адсл) :toe:
И кај мене Еrror дава, сабајлето не беше така сеа што му стана. А се друго супер си работи. (и јас адсл)
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
И јас АДСЛ:)
Сега се сјеба и кај мене, досега супер беше.
Error code: 80072745.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom