Елена Ристевска

Член од
24 ноември 2008
Мислења
34
Поени од реакции
0
Скраја да е ако ова е најдоброто од Македонија, далеку е од најдоброто од Македонија, треба уште многу фурни леб да изеде за таа титула.Едиствена титула сега за сега и е ЛИГАВА СКОПСКА ШМИЗЛА.Девојчето е убаво со просечен глас,а и гледа многу амерички филмови па лета у облаци ќе гради светска кариера како да не.
Како прво ако сака кариера надвор мора да биде оригинална а таа е далеку од тоа, а и музиката од нејзиниот сексуален партнер Д.Д. е 90% крадена а со тоа може само до Куманово и назад до Ѓевѓелија ништо повеќе. Страшно ме интересира како ќе пее на тој концерт на ОТ се задиша на полу песна камоли на цела,а да не збориме на цел концерт туку да е жив плејбекот,али инаку тешко неа.
Леле па цела година чекам промоција на Милионер на МТВадриа никако да се случи шо ќе да е работава да не го заробиле на граница случајно.:nenene:
 
Член од
28 ноември 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Скраја да е ако ова е најдоброто од Македонија, далеку е од најдоброто од Македонија, треба уште многу фурни леб да изеде за таа титула.Едиствена титула сега за сега и е ЛИГАВА СКОПСКА ШМИЗЛА.Девојчето е убаво со просечен глас,а и гледа многу амерички филмови па лета у облаци ќе гради светска кариера како да не.
Како прво ако сака кариера надвор мора да биде оригинална а таа е далеку од тоа, а и музиката од нејзиниот сексуален партнер Д.Д. е 90% крадена а со тоа може само до Куманово и назад до Ѓевѓелија ништо повеќе. Страшно ме интересира како ќе пее на тој концерт на ОТ се задиша на полу песна камоли на цела,а да не збориме на цел концерт туку да е жив плејбекот,али инаку тешко неа.
Леле па цела година чекам промоција на Милионер на МТВадриа никако да се случи шо ќе да е работава да не го заробиле на граница случајно.:nenene:
Типично искомлексирана девојка :pos2:
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Скраја да е ако ова е најдоброто од Македонија, далеку е од најдоброто од Македонија, треба уште многу фурни леб да изеде за таа титула.Едиствена титула сега за сега и е ЛИГАВА СКОПСКА ШМИЗЛА.Девојчето е убаво со просечен глас,а и гледа многу амерички филмови па лета у облаци ќе гради светска кариера како да не.
Како прво ако сака кариера надвор мора да биде оригинална а таа е далеку од тоа, а и музиката од нејзиниот сексуален партнер Д.Д. е 90% крадена а со тоа може само до Куманово и назад до Ѓевѓелија ништо повеќе. Страшно ме интересира како ќе пее на тој концерт на ОТ се задиша на полу песна камоли на цела,а да не збориме на цел концерт туку да е жив плејбекот,али инаку тешко неа.
Леле па цела година чекам промоција на Милионер на МТВадриа никако да се случи шо ќе да е работава да не го заробиле на граница случајно.:nenene:
За Елена шо сакаш збори. Ама те молам, ми го вреѓаш градов. Се вика Гевгелија, не Ѓевѓелија :uvo:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Јас мислам дека е Скопјанка.

Него картите се во продажба 300 денари мислам дека во Т-Мобиле ги има гледав реклама!
 

ZACKY VENGEANCE

chuck SUCKScorey ROCKS
Член од
25 ноември 2008
Мислења
226
Поени од реакции
16
абе каква елена.
и рекламите што ги прави и песните со ги прави се е фуш.
и пари да ми даваат не и одам на концерт на таа шмизлата.
може е убава ама е глупа.
:kez:
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
...екстра пиче, пар екселансе...све има... кој ја обработуе и одржава нек му се позлати:smir:
 

M&M

Член од
2 декември 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Ма ја обожавам Елена..
Ептен ми онака cool лик, супер пее, убава, шармантна и ми има некое однесување што многу знае да ме насмее :)))
Што се однесува на концертот да не бев на работа :nesum: ОБАВЕЗНО ќе отидев на концертот... мислам кога може да се иде по концерти на некој странски изведувачи кои што прават концерти овде, зошто да не си го цениме нашето и да не одиме на овие концерти ?!
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
И јас планирам да одам и кај Елена на тие поп и хип хоп песни, па следниот ден одма на каролина за песните за уво, тие новите од албумот
Елена е ОК, мене ми е ОК
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Многу е лигава се занесува. Ама па затоа е многу јака п%!‘%:kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom