Зашто мажите им даваат имиња на своите пениси?

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Зашто поголемиот број од мажите на своите пениси им даваат имиња?
и тоа поприлично блесави имиња?
ок знам сеа ќе испадне дека никој не му дал име ама ај...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Многу тешко прашање. Јас си го викам Калче, ама не сум му го дал името со некоја причина. Можеби за некогаш да можиш да направиш шала со тоа, за ништо друго:helou:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.378
Поени од реакции
46.761
Шо знам,јас го викам “Куроф’’ од како знам за него :):):) му немам дадено некое посебно имe ама вака напишано како некој Руски генерал е :pos: :pos: :)
 
K

KomitaMKD

Гостин
:pos2::pos2::pos2: Многу точно.Ја мојот го викам Пеце.и точно е тоа дека обично се даваат имиња без врска.Не знам од која причина најверојатно на шега.Е сега не знам дали ви се допаѓа тоа на вас женските зошто немам правено муабет за оваа тема?:smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Шо знам,јас го викам “Куроф’’ од како знам за него :):):) му немам дадено некое посебно имe ама вака напишано како некој Руски генерал е :pos: :pos: :)

:pos::pos::pos::pos::pos:


Он ....

Јас му немам некое посебно име, некојпат го користам само Трајчо. :pos:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Jaс и презиме му дадов.... тој е своја личност.
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
:pos2::pos2::pos2: Многу точно.Ја мојот го викам Пеце.и точно е тоа дека обично се даваат имиња без врска.Не знам од која причина најверојатно на шега.Е сега не знам дали ви се допаѓа тоа на вас женските зошто немам правено муабет за оваа тема?:smir:
Имењаци ни се , мојот е крстен како Петрадин , а нагалено го викаат Пеце :icon_bigg
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Зашто поголемиот број од мажите на своите пениси им даваат имиња?
и тоа поприлично блесави имиња?
ок знам сеа ќе испадне дека никој не му дал име ама ај...
Od koga toa mazite imaat poveke penisi ???

Valjda na svojot penis :smir:

Ja na svojot posto e dolgo imeto sum go tetoviral po duzina pa pisue da se potsetam ako go zaboravam :

Pozdrav iz honolulua :helou:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Имаше нешо криза во државава и бившата ми го завика Бранко и така ми остана :vozbud:

А вие женските како си ги викате ?
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Зошто им даваме имиња? Па, можеби поради тоа што ако помине некоја ебоповикувачка фуфа, нам сакале или не ни се дига, па сметаме дека има свој карактер и е своја личност. Не дека не би можеле да се проконтолираме, ама многу убаво ни доаѓа кога така ќе ни се стесни во панталоните и ќе добиеме екстра екстремитет...
Па си го сметаме како да е еден од копиљацине во маало на кои им маваме заушки и секогаш ги праќаме да ни купат кока-кола од трафика, зашто сме ние, нели, фраери.

А вие женските како си ги викате ?

Е да, и мене живо ме интересира... Кои се популарните вагинимиња?
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
А шо демек женските не? Мојата од сега Џозефина ќе си ја викам :pipi:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Женските "Снешка" си ја викаат.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Незнам ама никад не сум размислувал да му дадам име :toe: еееј ми текна ќе отворам тема,Како да си го викам мојот пенис? :pos2: не шала на страна никако не си го викам и таков си го сакам без име :smir:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ако има одговор на темава кој ќе одговори на зошто ќе ја оставам,ако не ќе иде во чек дис аут:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom