Матура...

  • Креатор на темата Ханзо
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

foxy roxy

~!@#$%^&*()_+
Член од
22 јуни 2006
Мислења
471
Поени од реакции
7
Да не знаете нешто за резултатите кога ке ни ги кажат јас разбрав дека на 28 јуни ке ни ги кажеле ама колку е сигурно незнам ??!
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Готовоо, крај завршиив, мислам ако сум положил се од прва :helou: ајде лето иде журка ќе биде.
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
слусшнав дека јас коа ке бидам матурант односно 2010 ке треба да се полагаат 3 задолжителни предмети..Мајчин јазик странски јазик и математика епа јас ке паднам на математика а и многу други..:kesa:
Стефче уживки си, ехее до 2010 има уште време, може и ќе ја укинат матурата. ти само учи сега.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Заврши конечно матурата. Почна сега летото и чекаме резултати. :helou:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Па човеци, сега уживајте во животот :)
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
и за мене помина...:vozbud:
освен ако не сум паднат на социологија...
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Честито дечки.... и да прашам за што беа бунењата???? за ништо... небило тешко... нели? :smir:

ајт па од Октомври ве чекаме, како КОЛЕГИ :)
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
epa i ja konecno zavrsiv...zavcera polagav istorija i ocekuam mozebi i site bodovi da gi imam ama ama sepak mislam deka kje mi zakinat 1-2 boda ,vazno deka kje bide petka....
pred pola saat zavrsiv so germanski i bas se iznenadiv...ne ocekuvav deka kje bide takov testot...ne bese mnogu tesko ama barase da gi procitas tekstovite po 5-6 pati za da ja sfatis sustinata...a imase i nekoi stosovi ama gi otkriv na vreme.....me mrzese da mislam pa taka go iskoristiv znaenjeto na devojceto pred mene i fino sorabotuvavme...jas i dadov moliv a ona mi gi dade odgovorite..:baeh::baeh::baeh:

aj sea, kuliram i ne se zamaram za rezlutati....
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Крај и за мене. :vozbud:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
ОФ ТОПИК:tapp:

Хмм а некој знае од кога ќе почињаме на факс оваа година ?
На електроно сите шо ги прашав (професори нели) или ме изигнорираа или рекоа не знаат .....

А за оние дегенкине од Студентски Прашања ... таму немав гз ни да прашам ,зашо тие неандерталкине може и да ме затепаат
 
Член од
30 декември 2007
Мислења
780
Поени од реакции
315
Dali ke mozi da se prepolagaat internite predmeti ako ne sum zadovolen od rezultatot.
 

TraLaLaLa

Eternal Pessimist
Член од
26 јануари 2008
Мислења
182
Поени од реакции
7
И јас сакам да преполагам физика - ама и да го фанам прбиот уписен рок... Има ли некој информации дали ќе може да се преполага интерен предмет?
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
611
Поени од реакции
9
ОФ ТОПИК:tapp:

Хмм а некој знае од кога ќе почињаме на факс оваа година ?
На електроно сите шо ги прашав (професори нели) или ме изигнорираа или рекоа не знаат .....

А за оние дегенкине од Студентски Прашања ... таму немав гз ни да прашам ,зашо тие неандерталкине може и да ме затепаат
Мислам дека ние ќе сме последни кои ќе почнат на 1 октомври, генерацијата после нас ќе почнува од 15 септември...
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Ај и тука да се пофалам, положив социологија со 5, и тоа со 68 бода од можни 70:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom