Провокации во фан клубовите!

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Сериозно Бластер, на фан клуб Арсенал колку сакаат можат да удираат на провокации, дозволено е тоа.

А за Логикс, не навредувај безпотребно членови уз пријава на провокација, seriously dudes, chill out .
 
Н

'Никола'

Гостин
Ај средете малку во фан клуб Баерн Минхен, ја претераа. Јесте да се бесни и рабирам зошто, ама лични навреди до членови на форумов, тоа не сакам да го има во наш фан клуб. Кај нив ако сакаат и трета светска војна нека почнат. Благодарам.
 

ЏамПЏет

DeaDShoT
Член од
2 декември 2009
Мислења
653
Поени од реакции
89
I zadnava sranje, mada ne a gledav tolku, ama ete srecata si go prae svoeto.

(ne mozev da se priklucam na internet, neso imav problemi a ustvari kabelot mi bil pomesten pozadi pa zatoa ne mozelo...)

ama poslednata u liga sampioni totalno sranje, pa toa neznam, vidovte kolku igral dobro fabregas, ne vidov ja nisto ni finta da naprae nekoja ni nisto, mozda e prosecen igrac, sigurno ima i u portugalija takvi, ama nekoja zvezda ne e

i + peder ispaga so ovoj nadvor od teren i so racete go tuska pa kaj go ima toa? Ja bi mu dal i crven ama ovoj sudijava peder im go liza gazot na poznatite so jaki iminja i toa e.. Porto zasluzeno si pobedi - extreme1

Де опомените го овој ekstrim1 да не пишува во Арсенал пошто како што знам фан клубовите се само за навивачите на тој клуб...
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.403
Поени од реакции
28.373
Ај у Фан Клуб : Вардар стајте му забрана за пристап или бришете му постови на битолчанцот goran16taa
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.073
Поени од реакции
7.678
Ај у Фан Клуб : Вардар стајте му забрана за пристап или бришете му постови на битолчанцот goran16taa
За што бе забрана нема никаква провокација во постовите или се плашиш од вистината и да знаеш најдобро ќе биде да побараш да се избрише постото на сајбер раједр кој ви ја брука групата со одавање ан признание на вашите со граѓани а не мене да ми се брише постот:tapp:
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.403
Поени од реакции
28.373
За што бе забрана нема никаква провокација во постовите или се плашиш од вистината и да знаеш најдобро ќе биде да побараш да се избрише постото на сајбер раједр кој ви ја брука групата со одавање ан признание на вашите со граѓани а не мене да ми се брише постот:tapp:
Прво види си го потписот и се че ти стане јасно:pos2:И се убаци у тема пошто сме рекле дека нема да дојдете у кисела вода, епа нема да дојдете ти гарантирам јас...А ако дојдете те носам кај дестан 10 со кромидче и кригла пиво имаш од мене...Ако реагирам јас на тоа што вие зборите у ваша тема ќе избие расправија и после опомени едно друго...:duel:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
ај малце средете фан клуб Македонија Ѓорче Петров,би требало бан да добие тој крсте пп...
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
83
Поени од реакции
5
да да средете малце и во арсенал фан клуб , има 2-3 анти навивачи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom