Провокации во фан клубовите!

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Само за у други фан клубови важат правилава изгледа...супер.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ај последните две страни у Реал да се избришат ако може...мсн муабет.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Ај ако може ваквиве смешковци тргнете ги. Треба со денови да се чека за да се даде кокнретно мислење за натпреварот. Поплаки за спортска и за слични глупости како овој, си имаат фб мсна скајпови и триста срања.
http://forum.kajgana.com/showpost.php?p=3386980&postcount=14064
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
дечки дај смирете ги овие премногу провокации во фан клуб реал #14083
ако не барем не ме банирајте мене за да им ебам матер:wink:
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.613
Поени од реакции
1.112
Ај малце и Фан Клуб Тетекс, Форевер Балист, видете што му е на дечкото
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
more Syn drzavat ti ja pcujat, a ti samo citaj i cuti.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
more Syn drzavat ti ja pcujat, a ti samo citaj i cuti.
Баниран.

И дај и вие не враќајте на провокации, две страни мора да бришам сега. Нареден пат пријавете само ќе биде тргнат, ко сега, 10 дена.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.734
Поени од реакции
43.995
more Syn drzavat ti ja pcujat, a ti samo citaj i cuti.
Извини што не ми е доволно патетичен и очаен животот па не сум нон стоп на форумов и не пратам што и како се случува на преку 20 теми ...
Стварно, уште еднаш, извини што животот не ми е до тој степен патетичен што не сум приметил што се случува на една определена тема од форумов и со тоа не се ставив во одбрана на државата ..... на форум. :tv:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
Извини што не ми е доволно патетичен и очаен животот па не сум нон стоп на форумов и не пратам што и како се случува на преку 20 теми ...
Стварно, уште еднаш, извини што животот не ми е до тој степен патетичен што не сум приметил што се случува на една определена тема од форумов и со тоа не се ставив во одбрана на државата ..... на форум. :tv:
da da zaboraviv dodeka ja pateticno ja branim drzavata na forum, ti na teren go pravis toa, t.e. na fan klub inter.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.734
Поени од реакции
43.995
da da zaboraviv dodeka ja pateticno ja branim drzavata na forum, ti na teren go pravis toa, t.e. na fan klub inter.
Сериозно, не мораше да го потиш, жалам што не допре моментот иронија од мојот пост до тебе, жалам. :(
Али еве, ке гледам да ти ја доловам '' големата слика '', т.е. да ти нацртам за да може твојот мозок да го свари тоа што сакав да го кажам, значи, ја не сум го приметил тоа, има други модератори на подфорумов плус еден супер модератор кој ги прати темиве, затоа, во иднина, не се обраќај стриктно до ЕДЕН модератор, оооо ти, голем патриоту....на форум. :tv:

Да не ја труеме темава со офтопици, ако имаш нешто да ми кажеш слободно направи го по ПП, темава е стриктно за пријавување на провокации, со тоа што сте поставиле линк, не значи дека по автоматизам веднаш некој ке реагира, еве и по трет пат, жалиме што моментот очај не преовладува у нашите животи каде има и други нешта, покрај форумов кој го користиме стриктно за тепање досада.

Ае
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37

Kajgana Shop

На врв Bottom