На митингот на ВМРО ДПМНЕ во Охрид околу 600 автобуси од цела Македонија

Статус
Затворена за нови мислења.

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
temava ja odnesovte od start do finish za vo check this out.

Inaku, jebem mu mater.

Mene ne mi e jasno zosto, pobogu zosto nekoj ke se spotne da odi na miting, osven ako ne e za gaga setanja niz Ohrida grada.

nejse, ja ne sum takov, ama ima ima mnogu poslusnici vo MK. Pa moze toa e, od vodata.
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
pff

Абе бугарофилчиња дај не тупете и не бидете иронични абдали и признајте дека имало околу 250 автобуси депортирано у охрид... и на митингот во штип немаше многу од страна.. воглавно беа штипјани и кочанчани!!! СОНЦЕТО ЌЕ ОГРЕЕ ЕЈ!!!
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Србофилче комуњарско со тебе сум:back:...Ме фасцинираше твојот еден пост, и конечно сфатив дека ќе ви(ни) огрее со такво сонце...од трите подолгото:pipi:

И навистина, каква депортација беше тоа...Мајки од деца се делеа, баби од внучиња, татковци од синови...ех, тежок, проклет протест охридски:pwace:
Проклети биле сендвичите и милионот автобуси.

Радо чекај ме, ја си сакам банани:SHEEP:
 

bitushanec

Борец за човекови права
Член од
17 јануари 2006
Мислења
3.741
Поени од реакции
814
Абе бугарофилчиња дај не тупете и не бидете иронични абдали и признајте дека имало околу 250 автобуси депортирано у охрид... и на митингот во штип немаше многу од страна.. воглавно беа штипјани и кочанчани!!! СОНЦЕТО ЌЕ ОГРЕЕ ЕЈ!!!
Nemate poddrska od narodot, zatoa nemate ni luge po mitinzite. I da im davate po 100 evra za da vi odat na mitinzine, nikoj ne vi ide, a i toj sto ke dojde, ke glasa protiv SDSM.

:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:

Sakas da kazes deka 60% od Makedoncite se bugarofili, zosto tolkava e poddrskata na makedonskiot elektorat na premierot Gruevski?!
Chobanite od vasata centrala zaboravile deka so izmisluvanje bugarofili, go negirate postoenjeto na makedonskiot narod. Ama koj e Makedonec vo SDSM? Sekerja, Shema, Makrodolis, Kondurko, Stunkovic, Kirjaki....?:toe:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
хехе

бугарофилче предавничко не бегај од темата.... хехе вмровска работа видат неможат да дискутират веќе дека се во тесно и вртат на други неповрзани работи... ПРИЗНАЈ БРЕ БУГАРЧЕ!!! па 250 автобуси срце бугарско размисли колку треба да се платат... јас ништо не сум рекол за сендвичи или пари оти ни сум видел ни па од сигурно сум чул за тоа!!! ама за тоа 250 автобуси бре злато ајде кажи ми.. и тоа уште на 1виот ден од кампањата.. а помислете за натаму... трагично и погубно за македонија со ликови од цртани филмови на чело ејјј!!!
 

bitushanec

Борец за човекови права
Член од
17 јануари 2006
Мислења
3.741
Поени од реакции
814
бугарофилче предавничко не бегај од темата.... хехе вмровска работа видат неможат да дискутират веќе дека се во тесно и вртат на други неповрзани работи... ПРИЗНАЈ БРЕ БУГАРЧЕ!!! па 250 автобуси срце бугарско размисли колку треба да се платат... јас ништо не сум рекол за сендвичи или пари оти ни сум видел ни па од сигурно сум чул за тоа!!! ама за тоа 250 автобуси бре злато ајде кажи ми.. и тоа уште на 1виот ден од кампањата.. а помислете за натаму... трагично и погубно за македонија со ликови од цртани филмови на чело ејјј!!!
Sakas da kazes deka Makedonci ne postojat? Deka VMRO DPMNE ne e makedonska partija?

Jas sum Makedonec, nemam nikakva vrska so bugarite (tatarite) i nikogas ne sum ja predal Makedonija; nikogas jas ne bi prifatil i nikogas ne bi se zalagal za promena na makedonskiot nacionalen identitet i imeto na mojata drzava. Ako ti ne si Makedonec i raboti tvojata partija za tughi NEmakedonski interesi, sekako deka sum predavnik na vasata antimakedonska kauza.
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Овој ќе да му е помалиот брат на OneAndOnly :) :)
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Светската Здравствена Организација, алармирана од последните случувања во редовите на Банана Коалицијата-За у пм., меѓу кои спаѓа и отворањето на теми по форуми со загрижувачка содржина, како и масовното регистрирање на членови со дискутабилна ментална репутација, одлучи да им помогне на овие мајмунчиња со бесплатна достава на пакети со најсовремените анти-психотици.

Навалете, за ваше добро е!


Добро бе алек, или како и да беше...Зарем стварно очекуваш на ваква апсурдна тема некој сериозно да ви реплицира на параноите. Еј, некој тука е сеуште нормален.

Инаку приметив се обраќаш со предавници...Тоа е шлаг на трулава јагода:tv:

Секој озбилен коментар е апсолутно излишен.
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
бугарофилче предавничко не бегај од темата.... хехе вмровска работа видат неможат да дискутират веќе дека се во тесно и вртат на други неповрзани работи... ПРИЗНАЈ БРЕ БУГАРЧЕ!!! па 250 автобуси срце бугарско размисли колку треба да се платат... јас ништо не сум рекол за сендвичи или пари оти ни сум видел ни па од сигурно сум чул за тоа!!! ама за тоа 250 автобуси бре злато ајде кажи ми.. и тоа уште на 1виот ден од кампањата.. а помислете за натаму... трагично и погубно за македонија со ликови од цртани филмови на чело ејјј!!!
:pos::pos::pos:Јаката тема, па не бегај, што сега автобуси, коли, точаци ќе броиме, ти:drk: и тој:drk: што ја отвори глупавава тема одете...
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
в

секако дека македонци постојат, не ни оспорувам дека си македонец/македонка бидејќи не те познавам и немам право да зборувам за тоа! е сеа бугарофили што значи другарчиња мои знаете? е ако знаете кажете! чекам! и уште чекам на одговор на моето поставено прашање во врска со темата! ајде некако јадни сте ми вака што залудно ја вртите темава!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
секако дека македонци постојат, не ни оспорувам дека си македонец/македонка бидејќи не те познавам и немам право да зборувам за тоа! е сеа бугарофили што значи другарчиња мои знаете? е ако знаете кажете! чекам! и уште чекам на одговор на моето поставено прашање во врска со темата! ајде некако јадни сте ми вака што залудно ја вртите темава!
??????????????????????????????????????????????????????
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
:pos::pos::pos:Јаката тема, па не бегај, што сега автобуси, коли, точаци ќе броиме, ти:drk: и тој:drk: што ја отвори глупавава тема одете...
Од како виде овој што ја отвори темава колку се покакал , се изгуби одма , ама го видел некој поред Вардар , го пере газот , и никако да го испере .Алек КО КОДААААА ,КОКОДААААА
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
:pos::pos::pos:Јаката тема, па не бегај, што сега автобуси, коли, точаци ќе броиме, ти:drk: и тој:drk: што ја отвори глупавава тема одете...
типично поразителен пост за тебе другарче! ја губиш расправијата и ајде веднаш излага дека јака била расправијата, дали ке сме броиле точаци коли... јас најубаво најјасно поставив прашање и чекам одговор! ама бидејќи немат одговор другарчињата почнуваат со некои историски обвинувања од кои веќе народот е сит! еј јас само прашувам. и ги почитувам вашите одговори ама под услов да се на место!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom