„Курва“ во кревет

M

MIL

Гостин
Не сакам ни да помислам на курва,а најмалку да ја пробам . Гнасни се :pusk:
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Ах деца деца,ко ви велеа да учите граматика вие не. Интерпукциски знаци послабо,за наводници да не праиме муабет :smir:
 
M

MIL

Гостин
Знаеш ли темава за што се однесува? Или онака налета на неа...
Па искрено да ви кажам и двосмислена е сега ги видов " " во ред сепак ете кажав мое мислење а гледам дека и други грешеле не су само јас :smir:
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
знам само дека не сакам “кукла“ в кревет...
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Уште на прв секс се гледа (ретко давам втора шанса ако не се покаже на прва) дали е курва у кревет или не е.

Сите што не биле, понатаму у животот ме сметале за најголем кретен (ме изеба еднаш и после не ми се јавува). И боље да ме сметаат за таков, отколку да им објаснам дека се тапа, дека не ги бива за секс, дека ни оддалеку не може да ми парираат, па да им го сврзам сексуалното однесување со целосниот животен ментален склоп, па да им кажам дека се целосно тапа во се... Ехеееееееееј....
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
ЌЕ ПОВТОРАМ И ЈАС ... СЕКОЈ МАЖ САКА КУРВА ВО КРЕВЕТ, ЖЕНА ПОСВЕТЕНА НА ДЕЦАТА, ДОМОТ И КУЈНАТА :tapp:
Нормално... само 2 работи се во прашање:

1. Ретко кој маж е способен да си најде таква жена

2. Уште поретко постојат такви квалитетни жени.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.760
Поени од реакции
12.094
Нормално... само 2 работи се во прашање:

1. Ретко кој маж е способен да си најде таква жена

2. Уште поретко постојат такви квалитетни жени.

Не треба да се бара таква жена, него треба да го извлечеш тоа од неа, ѕверот во неа што си нанка, потиснат од морални тежини...за тоа уметност треба...:wink:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
курва у кревет? не ми треба бе.. богзнае колку болести мож да навлечам.. (ако збориме за курвине ко шо се од пред македонска) башка си е тоа шо се грдички...
девојка ми у кревет ми е сосема доволно да ја имам.. кој сака курва нека иде пред мтв нека си најми некоја :)



не се мисли на класична курва што легнувала со секого....се мисли на "курва" што знае што сака мажот....жена што прави мажот да е на 7 мо небо во кревет....ете на тоа....мислам важи и обратно треба и мажот да е звер во кревет
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
не се мисли на класична курва што легнувала со секого....се мисли на "курва" што знае што сака мажот....жена што прави мажот да е на 7 мо небо во кревет....ете на тоа....мислам важи и обратно треба и мажот да е звер во кревет
па незнам ја дека таквите „професионалки“ ако може да г кажам почнале да ги викаат куви.. коа некој ке каже курва се знае на шо се мисли.. на девојка/жена шо шири нозе без проблем...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
па незнам ја дека таквите „професионалки“ ако може да г кажам почнале да ги викаат куви.. коа некој ке каже курва се знае на шо се мисли.. на девојка/жена шо шири нозе без проблем...
Убаво објасна дечкото погоре.Се мисли на партнерка која може да те задоволи во кревет буквално како што ти се фантазиите.Односно девојка која не лежи и чека да ја завршат.
Значи поимот „курва“ во кревет е девојка која ќе те растури во кревет,таа треба да биде девојка ти,а не некоја од зад МТВ.
 

bootboy

Skopje Bootboys!!!
Член од
29 декември 2008
Мислења
624
Поени од реакции
346
Убаво објасна дечкото погоре.Се мисли на партнерка која може да те задоволи во кревет буквално како што ти се фантазиите.Односно девојка која не лежи и чека да ја завршат.
Значи поимот „курва“ во кревет е девојка која ќе те растури во кревет,таа треба да биде девојка ти,а не некоја од зад МТВ.
Или кратко кажано...она тебе ќе те ебе, а не ти неа!
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Убаво објасна дечкото погоре.Се мисли на партнерка која може да те задоволи во кревет буквално како што ти се фантазиите.Односно девојка која не лежи и чека да ја завршат.
Значи поимот „курва“ во кревет е девојка која ќе те растури во кревет,таа треба да биде девојка ти,а не некоја од зад МТВ.
ахам.. океј се извинувам... сватив што сакаш да кажеш али насловов прво кога ке го прочиташ на шо прво ти текнува... мислам.. курва коа ке се спомне нормално би помислил на некоја од пред мтв на пример...
па предлагам да го смените насловов на темава... нека биде по објаслив
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Па ја предлагам Фри-бој да го прочита првото мислење од темата, а богами и останатите мислења од истата за да не доаѓа до забуна.
Истото важи и за другите теми, не е поентата да се напишат 3-4 реда и да се набилдаат мислења:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom